TIME OUT CENTRAL S.R.L.

Activă

5610 Restaurante

TIME OUT CENTRAL S.R.L. (CUI 36520748) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Sighetu Marmaţiei, MARAMUREŞ, înregistrată la 13 septembrie 2016, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.190.687 lei, profit net de 2.908 lei, datorii de 1.654.909 lei, capitaluri proprii de 525.475 lei, 20 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 60 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

60

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

60 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.09%
Tendință
-5.66%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.190.687lei

Venituri totale

3.215.379lei

Rezultat net

2.908lei

Datorii

1.654.909lei

Capitaluri proprii

525.475lei

Capital de lucru

136.403lei

Salariați

20

Cifră de afaceri pe salariat

159.534lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J24/1112/2016
Data înregistrării
13 septembrie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, PŢA. 1 DECEMBRIE 1918, BL.20, SC.2, ET.2, AP.31

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-5,7%
Profitul, față de anul trecut
-83,4%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

60clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate24.1%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.08 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.09%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare75.9%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință-5.66%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA602016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate389.072lei
I2Active circulante1.791.312lei
I3Stocuri1.711.949lei
I4Creanțe63.267lei
I5Casa și conturi la bănci16.096lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.654.909lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri525.475lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.190.687lei
I14Venituri totale3.215.379lei
I15Cheltuieli totale3.211.962lei
I16Profit brut3.417lei
I18Profit net2.908lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați20

Indicatori · 2025

Marjă netă0,09%
Marjă brută0,11%
Rentabilitatea capitalurilor0,55%
Rentabilitatea activelor0,13%
Grad de îndatorare75,9%
Lichiditate curentă1,08
Cifră de afaceri pe salariat159.534lei
Fond de rulment136.403lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
-5,66%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Maramureș

Întrebări despre TIME OUT CENTRAL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TIME OUT CENTRAL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.190.687 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.908 lei.
TIME OUT CENTRAL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TIME OUT CENTRAL S.R.L.?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are TIME OUT CENTRAL S.R.L.?
20 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TIME OUT CENTRAL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.654.909 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TIME OUT CENTRAL S.R.L.?
60 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TIME OUT CENTRAL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TIME OUT CENTRAL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .