EDEEA BAR&GAMES SRL

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

EDEEA BAR&GAMES SRL (CUI 36502490) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Mureş, MUREŞ, înregistrată la 7 septembrie 2016, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 4.254.395 lei, profit net de 990.265 lei, datorii de 2.517.664 lei, capitaluri proprii de 567.206 lei, 10 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 70 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

70

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

70 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
81.61%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

4.254.395lei

Venituri totale

4.256.193lei

Rezultat net

990.265lei

Datorii

2.517.664lei

Capitaluri proprii

567.206lei

Capital de lucru

64.077lei

Salariați

10

Cifră de afaceri pe salariat

425.440lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J26/1228/2016
Data înregistrării
7 septembrie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. MĂRĂŞTI, NR.25, AP.8

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+143,2%
Profitul, față de anul trecut
+310,6%
Creștere anuală compusă
+41%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

70clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate18.39%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.03 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate23.28%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare81.61%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință143.17%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA702016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate503.129lei
I2Active circulante2.581.741lei
I3Stocuri217.045lei
I4Creanțe2.078.406lei
I5Casa și conturi la bănci286.290lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii2.517.664lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri567.206lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă4.254.395lei
I14Venituri totale4.256.193lei
I15Cheltuieli totale3.080.570lei
I16Profit brut1.175.623lei
I18Profit net990.265lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați10

Indicatori · 2025

Marjă netă23,28%
Marjă brută27,63%
Rentabilitatea capitalurilor174,59%
Rentabilitatea activelor32,1%
Grad de îndatorare81,61%
Lichiditate curentă1,03
Cifră de afaceri pe salariat425.440lei
Fond de rulment64.077lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
143,17%
Creștere anuală compusă
41,03%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre EDEEA BAR&GAMES SRL

Ce cifră de afaceri are EDEEA BAR&GAMES SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 4.254.395 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 990.265 lei.
EDEEA BAR&GAMES SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus EDEEA BAR&GAMES SRL?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are EDEEA BAR&GAMES SRL?
10 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are EDEEA BAR&GAMES SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.517.664 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are EDEEA BAR&GAMES SRL?
70 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
EDEEA BAR&GAMES SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are EDEEA BAR&GAMES SRL?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .