OSTEN C.C. S.R.L.

Activă

4332 Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

OSTEN C.C. S.R.L. (CUI 36441067) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA, înregistrată la 22 august 2016, cu activitatea principală „lucrări de tâmplărie şi dulgherie” (CAEN 4332).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.287.430 lei, profit net de 17.692 lei, datorii de 858.122 lei, capitaluri proprii de 24.649 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 39 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

39

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

39 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Datoriile depășesc totalul activelor.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.

Din cei șase factori ieșeau 44 de puncte, dar scorul e plafonat la 39: o firmă în situația asta nu poate fi socotită mai bună de atât, oricât de bine ar arăta restul cifrelor.

Îndatorare
104.79%
Solvabilitate
3.01%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.287.430lei

Venituri totale

2.287.437lei

Rezultat net

17.692lei

Datorii

858.122lei

Capitaluri proprii

24.649lei

Capital de lucru

-194.187lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

1.143.715lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2016000636389
Data înregistrării
22 august 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
4332 — Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
Sediu social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. PATRIARH IUSTINIAN MARINA, NR.32B

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+935,3%
Profitul, față de anul trecut
+247,9%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

39clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate3.01%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.77 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.77%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare104.79%

    Datoriile depășesc valoarea activelor.

  • Tendință935.29%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA39201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate154.978lei
I2Active circulante663.935lei
I3Stocuri228.301lei
I4Creanțe257.566lei
I5Casa și conturi la bănci178.068lei
I6Cheltuieli în avans63.858lei

Pasiv

I7Datorii858.122lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri24.649lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.287.430lei
I14Venituri totale2.287.437lei
I15Cheltuieli totale2.259.796lei
I16Profit brut27.641lei
I18Profit net17.692lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă0,77%
Marjă brută1,21%
Rentabilitatea capitalurilor71,78%
Rentabilitatea activelor2,16%
Grad de îndatorare104,79%
Lichiditate curentă0,77
Cifră de afaceri pe salariat1,14 mil.lei
Fond de rulment-194.187lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
935,29%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre OSTEN C.C. S.R.L.

Ce cifră de afaceri are OSTEN C.C. S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.287.430 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 17.692 lei.
OSTEN C.C. S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus OSTEN C.C. S.R.L.?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are OSTEN C.C. S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are OSTEN C.C. S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 858.122 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are OSTEN C.C. S.R.L.?
39 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
OSTEN C.C. S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are OSTEN C.C. S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie şi dulgherie.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .