ED-VESELU HAIR STYLE SRL

Activă

9621 Activități de coafură și frizerie

ED-VESELU HAIR STYLE SRL (CUI 36405692) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Bârlad, VASLUI, înregistrată la 9 august 2016, cu activitatea principală „activități de coafură și frizerie” (CAEN 9621).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 394.854 lei, profit net de 40.022 lei, datorii de 42.301 lei, capitaluri proprii de 40.236 lei, 5 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 80 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

80

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

80 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
2 ani
Lichiditate
1.28 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

394.854lei

Venituri totale

395.000lei

Rezultat net

40.022lei

Datorii

42.301lei

Capitaluri proprii

40.236lei

Capital de lucru

11.719lei

Salariați

5

Cifră de afaceri pe salariat

78.971lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2016000488373
Data înregistrării
9 august 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
9621 — Activități de coafură și frizerie
Sediu social
JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. G-RAL VASILE MILEA, NR.2, BL.V1-G, SC.A, ET.1, AP.32

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+41,8%
Profitul, față de anul trecut
+485,5%
Creștere anuală compusă
+48,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

80clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate48.75%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.28 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate10.14%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare51.25%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință41.77%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor2 ani

    2 ani cu pierdere din 3.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA802016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate28.517lei
I2Active circulante54.020lei
I3Stocuri9.122lei
I4Creanțe538lei
I5Casa și conturi la bănci44.360lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii42.301lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri40.236lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă394.854lei
I14Venituri totale395.000lei
I15Cheltuieli totale348.644lei
I16Profit brut46.356lei
I18Profit net40.022lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați5

Indicatori · 2025

Marjă netă10,14%
Marjă brută11,74%
Rentabilitatea capitalurilor99,47%
Rentabilitatea activelor48,49%
Grad de îndatorare51,25%
Lichiditate curentă1,28
Cifră de afaceri pe salariat78.971lei
Fond de rulment11.719lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
41,77%
Creștere anuală compusă
48,7%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9621 Activități de coafură și frizerie

Cele mai nou înregistrate în județul Vaslui

Întrebări despre ED-VESELU HAIR STYLE SRL

Ce cifră de afaceri are ED-VESELU HAIR STYLE SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 394.854 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 40.022 lei.
ED-VESELU HAIR STYLE SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ED-VESELU HAIR STYLE SRL?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are ED-VESELU HAIR STYLE SRL?
5 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ED-VESELU HAIR STYLE SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 42.301 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ED-VESELU HAIR STYLE SRL?
80 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ED-VESELU HAIR STYLE SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ED-VESELU HAIR STYLE SRL?
Activitatea principală este CAEN 9621 — Activități de coafură și frizerie.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .