NETSYS TECHNOLOGIES SRL

Activă

7022 Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management

NETSYS TECHNOLOGIES SRL (CUI 36368721) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Mărtineşti Com. Odoreu, SATU MARE, înregistrată la 28 iulie 2016, cu activitatea principală „activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management” (CAEN 7022).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.467.173 lei, profit net de 146.851 lei, datorii de 835.663 lei, capitaluri proprii de 149.179 lei, 5 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 68 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

68

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

68 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
84.9%
Lichiditate
0.96 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.467.173lei

Venituri totale

1.467.175lei

Rezultat net

146.851lei

Datorii

835.663lei

Capitaluri proprii

149.179lei

Capital de lucru

-33.641lei

Salariați

5

Cifră de afaceri pe salariat

293.435lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J30/698/2016
Data înregistrării
28 iulie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
7022 — Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
Sediu social
JUD. SATU MARE, SAT MĂRTINEŞTI COM. ODOREU, MĂRTINEŞTI, NR.87

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+39,1%
Profitul, față de anul trecut
-56%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

68clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate15.16%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.96 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate10.01%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare84.9%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință39.14%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA682016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate182.220lei
I2Active circulante802.022lei
I3Stocuri209.686lei
I4Creanțe666.234lei
I5Casa și conturi la bănci-73.898lei
I6Cheltuieli în avans600lei

Pasiv

I7Datorii835.663lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri149.179lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.467.173lei
I14Venituri totale1.467.175lei
I15Cheltuieli totale1.288.022lei
I16Profit brut179.153lei
I18Profit net146.851lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați5

Indicatori · 2025

Marjă netă10,01%
Marjă brută12,21%
Rentabilitatea capitalurilor98,44%
Rentabilitatea activelor14,92%
Grad de îndatorare84,9%
Lichiditate curentă0,96
Cifră de afaceri pe salariat293.435lei
Fond de rulment-33.641lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
39,14%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Cele mai nou înregistrate în județul Satu Mare

Întrebări despre NETSYS TECHNOLOGIES SRL

Ce cifră de afaceri are NETSYS TECHNOLOGIES SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.467.173 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 146.851 lei.
NETSYS TECHNOLOGIES SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NETSYS TECHNOLOGIES SRL?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are NETSYS TECHNOLOGIES SRL?
5 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NETSYS TECHNOLOGIES SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 835.663 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NETSYS TECHNOLOGIES SRL?
68 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NETSYS TECHNOLOGIES SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NETSYS TECHNOLOGIES SRL?
Activitatea principală este CAEN 7022 — Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .