CLOUDIT&SECURITY S.R.L.

Activă

6110 Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu

CLOUDIT&SECURITY S.R.L. (CUI 36295026) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Oradea, BIHOR, înregistrată la 8 iulie 2016, cu activitatea principală „activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu” (CAEN 6110).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.918.723 lei, profit net de 9.894 lei, datorii de 1.415.895 lei, capitaluri proprii de 151.060 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 48 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

48

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

48 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
90.77%
Solvabilitate
9.68%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.918.723lei

Venituri totale

2.149.032lei

Rezultat net

9.894lei

Datorii

1.415.895lei

Capitaluri proprii

151.060lei

Capital de lucru

10.657lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

479.681lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J5/1354/2016
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J05/1354/2016
Data înregistrării
8 iulie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
6110 — Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu
Sediu social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. PETRU RAREŞ, NR.15, AP.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-4,3%
Profitul, față de anul trecut
-44,2%
Creștere anuală compusă
+34,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

48clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate9.68%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate1.01 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.52%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare90.77%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință-4.32%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA48201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate133.251lei
I2Active circulante1.426.552lei
I3Stocuri212.182lei
I4Creanțe785.475lei
I5Casa și conturi la bănci428.895lei
I6Cheltuieli în avans7.152lei

Pasiv

I7Datorii1.415.895lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri151.060lei
I11Capital subscris vărsat1.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.918.723lei
I14Venituri totale2.149.032lei
I15Cheltuieli totale2.131.168lei
I16Profit brut17.864lei
I18Profit net9.894lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă0,52%
Marjă brută0,93%
Rentabilitatea capitalurilor6,55%
Rentabilitatea activelor0,63%
Grad de îndatorare90,77%
Lichiditate curentă1,01
Cifră de afaceri pe salariat479.681lei
Fond de rulment10.657lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
-4,32%
Creștere anuală compusă
34,62%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea J · Informații și comunicații

6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre CLOUDIT&SECURITY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CLOUDIT&SECURITY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.918.723 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 9.894 lei.
CLOUDIT&SECURITY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CLOUDIT&SECURITY S.R.L.?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are CLOUDIT&SECURITY S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CLOUDIT&SECURITY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.415.895 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CLOUDIT&SECURITY S.R.L.?
48 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CLOUDIT&SECURITY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CLOUDIT&SECURITY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6110 — Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .