R.E.I. DEVELOPMENT SERVICES SRL

Activă

6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

R.E.I. DEVELOPMENT SERVICES SRL (CUI 36270960) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 1 iulie 2016, cu activitatea principală „prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe” (CAEN 6310).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 64.561.847 lei, profit net de 2.379.828 lei, datorii de 13.013.882 lei, capitaluri proprii de 4.697.719 lei, 151 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 69 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

69

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

69 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
79.67%
Solvabilitate
28.76%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

64.561.847lei

Venituri totale

65.913.970lei

Rezultat net

2.379.828lei

Datorii

13.013.882lei

Capitaluri proprii

4.697.719lei

Capital de lucru

211.782lei

Salariați

151

Cifră de afaceri pe salariat

427.562lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2016009065407
Data înregistrării
1 iulie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR SFINŢII VOIEVOZI, NR.65

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+2,9%
Profitul, față de anul trecut
+2,4%
Creștere anuală compusă
+73,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

69clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate28.76%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.02 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate3.69%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare79.67%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință2.85%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA692016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate3.108.686lei
I2Active circulante13.225.664lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe10.384.436lei
I5Casa și conturi la bănci2.841.228lei
I6Cheltuieli în avans1.388.527lei

Pasiv

I7Datorii13.013.882lei
I8Venituri în avans11.276lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri4.697.719lei
I11Capital subscris vărsat13.400lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă64.561.847lei
I14Venituri totale65.913.970lei
I15Cheltuieli totale62.867.539lei
I16Profit brut3.046.431lei
I18Profit net2.379.828lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați151

Indicatori · 2025

Marjă netă3,69%
Marjă brută4,72%
Rentabilitatea capitalurilor50,66%
Rentabilitatea activelor14,57%
Grad de îndatorare79,67%
Lichiditate curentă1,02
Cifră de afaceri pe salariat427.562lei
Fond de rulment211.782lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
2,85%
Creștere anuală compusă
73,72%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea K · Intermedieri financiare și asigurări

6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre R.E.I. DEVELOPMENT SERVICES SRL

Ce cifră de afaceri are R.E.I. DEVELOPMENT SERVICES SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 64.561.847 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.379.828 lei.
R.E.I. DEVELOPMENT SERVICES SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus R.E.I. DEVELOPMENT SERVICES SRL?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are R.E.I. DEVELOPMENT SERVICES SRL?
151 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are R.E.I. DEVELOPMENT SERVICES SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 13.013.882 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are R.E.I. DEVELOPMENT SERVICES SRL?
69 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
R.E.I. DEVELOPMENT SERVICES SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are R.E.I. DEVELOPMENT SERVICES SRL?
Activitatea principală este CAEN 6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .