SPORT DERMAFIT SRL

Activă

9313 Activităţi ale centrelor de fitness

SPORT DERMAFIT SRL (CUI 36175399) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Jiu, GORJ, înregistrată la 7 iunie 2016, cu activitatea principală „activităţi ale centrelor de fitness” (CAEN 9313).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 559.043 lei, profit net de 91.167 lei, datorii de 160.414 lei, capitaluri proprii de 474.351 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 88 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

88

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

88 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.96 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

559.043lei

Venituri totale

560.146lei

Rezultat net

91.167lei

Datorii

160.414lei

Capitaluri proprii

474.351lei

Capital de lucru

-6.389lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

186.348lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2016000464186
Data înregistrării
7 iunie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
9313 — Activităţi ale centrelor de fitness
Sediu social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, CAL. BUCUREŞTI, NR.2C, ET.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+23,2%
Profitul, față de anul trecut
+78,7%
Creștere anuală compusă
+26,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

88clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate74.73%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate0.96 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate16.31%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare25.27%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință23.18%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA882016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate480.740lei
I2Active circulante154.025lei
I3Stocuri5.909lei
I4Creanțe60.621lei
I5Casa și conturi la bănci87.495lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii160.414lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri474.351lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă559.043lei
I14Venituri totale560.146lei
I15Cheltuieli totale454.128lei
I16Profit brut106.018lei
I18Profit net91.167lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă16,31%
Marjă brută18,96%
Rentabilitatea capitalurilor19,22%
Rentabilitatea activelor14,36%
Grad de îndatorare25,27%
Lichiditate curentă0,96
Cifră de afaceri pe salariat186.348lei
Fond de rulment-6.389lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
23,18%
Creștere anuală compusă
26,6%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9313 Activități ale centrelor de fitness

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre SPORT DERMAFIT SRL

Ce cifră de afaceri are SPORT DERMAFIT SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 559.043 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 91.167 lei.
SPORT DERMAFIT SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SPORT DERMAFIT SRL?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are SPORT DERMAFIT SRL?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SPORT DERMAFIT SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 160.414 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SPORT DERMAFIT SRL?
88 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SPORT DERMAFIT SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SPORT DERMAFIT SRL?
Activitatea principală este CAEN 9313 — Activităţi ale centrelor de fitness.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .