FP FANPROTECT PAZA SI PROTECTIE S.R.L.

Activă

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

FP FANPROTECT PAZA SI PROTECTIE S.R.L. (CUI 36067400) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Mureş, MUREŞ, înregistrată la 11 mai 2016, cu activitatea principală „activități de investigații și servicii private de protecție” (CAEN 8001).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.754.070 lei, profit net de 330.592 lei, datorii de 483.897 lei, capitaluri proprii de 330.832 lei, 19 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 87 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

87

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

87 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.37 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.754.070lei

Venituri totale

1.754.096lei

Rezultat net

330.592lei

Datorii

483.897lei

Capitaluri proprii

330.832lei

Capital de lucru

177.797lei

Salariați

19

Cifră de afaceri pe salariat

92.319lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2016000706264
Data înregistrării
11 mai 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
Sediu social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. PANDURILOR, NR.80, AP.4

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+29,8%
Profitul, față de anul trecut
+35%
Creștere anuală compusă
+45,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

87clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate40.98%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.37 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate18.85%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare59.93%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință29.83%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate145.684lei
I2Active circulante661.694lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe342.307lei
I5Casa și conturi la bănci319.387lei
I6Cheltuieli în avans7.351lei

Pasiv

I7Datorii483.897lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri330.832lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.754.070lei
I14Venituri totale1.754.096lei
I15Cheltuieli totale1.367.903lei
I16Profit brut386.193lei
I18Profit net330.592lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați19

Indicatori · 2025

Marjă netă18,85%
Marjă brută22,02%
Rentabilitatea capitalurilor99,93%
Rentabilitatea activelor40,95%
Grad de îndatorare59,93%
Lichiditate curentă1,37
Cifră de afaceri pe salariat92.319lei
Fond de rulment177.797lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
29,83%
Creștere anuală compusă
45,55%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea O · Administrație publică și apărare

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre FP FANPROTECT PAZA SI PROTECTIE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are FP FANPROTECT PAZA SI PROTECTIE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.754.070 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 330.592 lei.
FP FANPROTECT PAZA SI PROTECTIE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus FP FANPROTECT PAZA SI PROTECTIE S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are FP FANPROTECT PAZA SI PROTECTIE S.R.L.?
19 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are FP FANPROTECT PAZA SI PROTECTIE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 483.897 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are FP FANPROTECT PAZA SI PROTECTIE S.R.L.?
87 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
FP FANPROTECT PAZA SI PROTECTIE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are FP FANPROTECT PAZA SI PROTECTIE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .