DLDMEDICAL SRL

Activă

8621 Activităţi de asistenţă medicală generală

DLDMEDICAL SRL (CUI 36051609) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Vânătorii Mari Com. Vânătorii Mici, GIURGIU, înregistrată la 9 mai 2016, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă medicală generală” (CAEN 8621).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 556.342 lei, profit net de 279.336 lei, datorii de 212.701 lei, capitaluri proprii de 279.576 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 92 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

92

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

92 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.39 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

556.342lei

Venituri totale

600.994lei

Rezultat net

279.336lei

Datorii

212.701lei

Capitaluri proprii

279.576lei

Capital de lucru

82.443lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2016000278527
Data înregistrării
9 mai 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
8621 — Activităţi de asistenţă medicală generală
Sediu social
JUD. GIURGIU, SAT VÂNĂTORII MARI COM. VÂNĂTORII MICI, STR. LINIA MICĂ, NR.32, AP.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+1,1%
Profitul, față de anul trecut
-1,9%
Creștere anuală compusă
+21,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

92clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate52.42%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.39 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate50.21%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare39.88%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință1.07%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA922016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate238.196lei
I2Active circulante295.144lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe225.554lei
I5Casa și conturi la bănci69.590lei
I6Cheltuieli în avans2.488lei

Pasiv

I7Datorii212.701lei
I8Venituri în avans43.551lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri279.576lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă556.342lei
I14Venituri totale600.994lei
I15Cheltuieli totale303.988lei
I16Profit brut297.006lei
I18Profit net279.336lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă50,21%
Marjă brută53,39%
Rentabilitatea capitalurilor99,91%
Rentabilitatea activelor52,37%
Grad de îndatorare39,88%
Lichiditate curentă1,39
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment82.443lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
1,07%
Creștere anuală compusă
21,1%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8621 Activități de asistență medicală generală

Cele mai nou înregistrate în județul Giurgiu

Întrebări despre DLDMEDICAL SRL

Ce cifră de afaceri are DLDMEDICAL SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 556.342 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 279.336 lei.
DLDMEDICAL SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DLDMEDICAL SRL?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are DLDMEDICAL SRL?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DLDMEDICAL SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 212.701 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DLDMEDICAL SRL?
92 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DLDMEDICAL SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DLDMEDICAL SRL?
Activitatea principală este CAEN 8621 — Activităţi de asistenţă medicală generală.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .