TO-RO. MANIA SRL

Activă

0150 Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)

TO-RO. MANIA SRL (CUI 35914892) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 5 aprilie 2016, cu activitatea principală „activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)” (CAEN 0150).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 367.319 lei, profit net de 159.951 lei, datorii de 101.558 lei, capitaluri proprii de 436.028 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 98 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

98

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

98 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

367.319lei

Venituri totale

382.183lei

Rezultat net

159.951lei

Datorii

101.558lei

Capitaluri proprii

436.028lei

Capital de lucru

434.863lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

122.440lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J40/4963/2016
Data înregistrării
5 aprilie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
0150 — Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. ION MANOLESCU, NR.1, BL.124, SC.2, ET.8, AP.77

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+2,3%
Profitul, față de anul trecut
-24,4%
Creștere anuală compusă
+15,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

98clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate81.11%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate5.28 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate43.55%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare18.89%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință2.34%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA982016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.165lei
I2Active circulante536.421lei
I3Stocuri1.695lei
I4Creanțe510.022lei
I5Casa și conturi la bănci24.704lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii101.558lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri436.028lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă367.319lei
I14Venituri totale382.183lei
I15Cheltuieli totale216.634lei
I16Profit brut165.549lei
I18Profit net159.951lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă43,55%
Marjă brută45,07%
Rentabilitatea capitalurilor36,68%
Rentabilitatea activelor29,75%
Grad de îndatorare18,89%
Lichiditate curentă5,28
Cifră de afaceri pe salariat122.440lei
Fond de rulment434.863lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
2,34%
Creștere anuală compusă
15,7%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea A · Agricultură, silvicultură și pescuit

0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre TO-RO. MANIA SRL

Ce cifră de afaceri are TO-RO. MANIA SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 367.319 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 159.951 lei.
TO-RO. MANIA SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TO-RO. MANIA SRL?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are TO-RO. MANIA SRL?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TO-RO. MANIA SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 101.558 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TO-RO. MANIA SRL?
98 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TO-RO. MANIA SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TO-RO. MANIA SRL?
Activitatea principală este CAEN 0150 — Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .