TOMCAT COMSERV S.R.L.

Activă

5611 Restaurante

TOMCAT COMSERV S.R.L. (CUI 35854626) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Bragadiru, ILFOV, înregistrată la 24 martie 2016, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5611).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 30.366.489 lei, profit net de 1.745.738 lei, datorii de 13.211.047 lei, capitaluri proprii de 2.780.813 lei, 95 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 59 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

59

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

59 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
82.73%
Lichiditate
0.77 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

30.366.489lei

Venituri totale

30.490.715lei

Rezultat net

1.745.738lei

Datorii

13.211.047lei

Capitaluri proprii

2.780.813lei

Capital de lucru

-3.051.615lei

Salariați

95

Cifră de afaceri pe salariat

319.647lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J23/4063/2024
Data înregistrării
24 martie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
5611 — Restaurante
Sediu social
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. MOVILEI, NR.3, CONSTRUCŢIA C2. CAM. 10

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-10,3%
Profitul, față de anul trecut
-37,5%
Creștere anuală compusă
+64%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

59clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate17.41%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.77 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate5.75%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare82.73%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință-10.25%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA592016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate5.808.959lei
I2Active circulante10.159.432lei
I3Stocuri786.774lei
I4Creanțe8.074.812lei
I5Casa și conturi la bănci1.297.846lei
I6Cheltuieli în avans27.783lei

Pasiv

I7Datorii13.211.047lei
I8Venituri în avans4.314lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.780.813lei
I11Capital subscris vărsat200.200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă30.366.489lei
I14Venituri totale30.490.715lei
I15Cheltuieli totale28.499.309lei
I16Profit brut1.991.406lei
I18Profit net1.745.738lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați95

Indicatori · 2025

Marjă netă5,75%
Marjă brută6,56%
Rentabilitatea capitalurilor62,78%
Rentabilitatea activelor10,93%
Grad de îndatorare82,73%
Lichiditate curentă0,77
Cifră de afaceri pe salariat319.647lei
Fond de rulment-3.051.615lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
-10,25%
Creștere anuală compusă
63,96%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5611 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Ilfov

Întrebări despre TOMCAT COMSERV S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TOMCAT COMSERV S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 30.366.489 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.745.738 lei.
TOMCAT COMSERV S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TOMCAT COMSERV S.R.L.?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are TOMCAT COMSERV S.R.L.?
95 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TOMCAT COMSERV S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 13.211.047 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TOMCAT COMSERV S.R.L.?
59 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TOMCAT COMSERV S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TOMCAT COMSERV S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5611 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .