CONSTANTIN BOOKINGS S.R.L.

Activă

9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)

CONSTANTIN BOOKINGS S.R.L. (CUI 35752510) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Dârza Com. Crevedia, DÂMBOVIŢA, înregistrată la 4 martie 2016, cu activitatea principală „activități de interpretare artistică (spectacole)” (CAEN 9020).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.349.567 lei, profit net de 36.416 lei, datorii de 188.440 lei, capitaluri proprii de 75.031 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 55 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

55

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

55 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.37 x
Îndatorare
71.52%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.349.567lei

Venituri totale

1.349.469lei

Rezultat net

36.416lei

Datorii

188.440lei

Capitaluri proprii

75.031lei

Capital de lucru

-117.950lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

1.349.567lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2016000515082
Data înregistrării
4 martie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
Sediu social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT DÂRZA COM. CREVEDIA, STR. GĂVANEI, NR.114A18

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+134,8%
Profitul, față de anul trecut
+52,7%
Creștere anuală compusă
+38,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

55clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate28.48%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.37 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate2.7%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare71.52%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință134.79%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA552016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate192.981lei
I2Active circulante70.490lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe796lei
I5Casa și conturi la bănci69.694lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii188.440lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri75.031lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.349.567lei
I14Venituri totale1.349.469lei
I15Cheltuieli totale1.283.426lei
I16Profit brut66.043lei
I18Profit net36.416lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă2,7%
Marjă brută4,89%
Rentabilitatea capitalurilor48,53%
Rentabilitatea activelor13,82%
Grad de îndatorare71,52%
Lichiditate curentă0,37
Cifră de afaceri pe salariat1,35 mil.lei
Fond de rulment-117.950lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
134,79%
Creștere anuală compusă
38,3%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)

Cele mai nou înregistrate în județul Dâmbovița

Întrebări despre CONSTANTIN BOOKINGS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CONSTANTIN BOOKINGS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.349.567 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 36.416 lei.
CONSTANTIN BOOKINGS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CONSTANTIN BOOKINGS S.R.L.?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are CONSTANTIN BOOKINGS S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CONSTANTIN BOOKINGS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 188.440 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CONSTANTIN BOOKINGS S.R.L.?
55 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CONSTANTIN BOOKINGS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CONSTANTIN BOOKINGS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .