LASER HOSPICE SRL

Activă

8610 Activităţi de asistenţă spitalicească

LASER HOSPICE SRL (CUI 35726570) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Arad, ARAD, înregistrată la 29 februarie 2016, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă spitalicească” (CAEN 8610).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 14.695.623 lei, profit net de 4.514.898 lei, datorii de 11.218.779 lei, capitaluri proprii de 4.528.323 lei, 69 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 64 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

64

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

64 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.33 x
Îndatorare
71.24%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

14.695.623lei

Venituri totale

14.698.381lei

Rezultat net

4.514.898lei

Datorii

11.218.779lei

Capitaluri proprii

4.528.323lei

Capital de lucru

-7.491.161lei

Salariați

69

Cifră de afaceri pe salariat

212.980lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2/315/2016
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2016000315024
Data înregistrării
29 februarie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
8610 — Activităţi de asistenţă spitalicească
Sediu social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. ANDREI ŞAGUNA, NR.14

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+19,5%
Profitul, față de anul trecut
+27,7%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

64clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate28.76%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.33 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate30.72%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare71.24%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință19.49%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA642016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate12.019.484lei
I2Active circulante3.727.618lei
I3Stocuri15.051lei
I4Creanțe3.408.455lei
I5Casa și conturi la bănci304.112lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii11.218.779lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri4.528.323lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă14.695.623lei
I14Venituri totale14.698.381lei
I15Cheltuieli totale9.530.752lei
I16Profit brut5.167.629lei
I18Profit net4.514.898lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați69

Indicatori · 2025

Marjă netă30,72%
Marjă brută35,16%
Rentabilitatea capitalurilor99,7%
Rentabilitatea activelor28,67%
Grad de îndatorare71,24%
Lichiditate curentă0,33
Cifră de afaceri pe salariat212.980lei
Fond de rulment-7.491.161lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
19,49%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8610 Activități de asistență spitalicească

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre LASER HOSPICE SRL

Ce cifră de afaceri are LASER HOSPICE SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 14.695.623 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.514.898 lei.
LASER HOSPICE SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LASER HOSPICE SRL?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are LASER HOSPICE SRL?
69 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LASER HOSPICE SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 11.218.779 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LASER HOSPICE SRL?
64 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LASER HOSPICE SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LASER HOSPICE SRL?
Activitatea principală este CAEN 8610 — Activităţi de asistenţă spitalicească.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .