HAMA EVO SRL

Activă

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

HAMA EVO SRL (CUI 35722676) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Braşov, BRAŞOV, înregistrată la 29 februarie 2016, cu activitatea principală „alte activități recreative și distractive n.c.a.” (CAEN 9329).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.811.697 lei, profit net de 194.307 lei, datorii de 3.179.466 lei, capitaluri proprii de 1.314.744 lei, 9 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 63 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

63

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

63 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.16 x
Îndatorare
70.75%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.811.697lei

Venituri totale

3.872.514lei

Rezultat net

194.307lei

Datorii

3.179.466lei

Capitaluri proprii

1.314.744lei

Capital de lucru

-2.675.871lei

Salariați

9

Cifră de afaceri pe salariat

423.522lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2016000458088
Data înregistrării
29 februarie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Sediu social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. DRUMUL SULINAR, NR.1, CAMERA 1, AP.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+87,5%
Profitul, față de anul trecut
-81,9%
Creștere anuală compusă
+49,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

63clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate29.25%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.16 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate5.1%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare70.75%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință87.54%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA632016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate3.990.615lei
I2Active circulante503.595lei
I3Stocuri233.925lei
I4Creanțe122.093lei
I5Casa și conturi la bănci147.577lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii3.179.466lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.314.744lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.811.697lei
I14Venituri totale3.872.514lei
I15Cheltuieli totale3.548.652lei
I16Profit brut323.862lei
I18Profit net194.307lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați9

Indicatori · 2025

Marjă netă5,1%
Marjă brută8,5%
Rentabilitatea capitalurilor14,78%
Rentabilitatea activelor4,32%
Grad de îndatorare70,75%
Lichiditate curentă0,16
Cifră de afaceri pe salariat423.522lei
Fond de rulment-2.675.871lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
87,54%
Creștere anuală compusă
49,46%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Brașov

Întrebări despre HAMA EVO SRL

Ce cifră de afaceri are HAMA EVO SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.811.697 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 194.307 lei.
HAMA EVO SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HAMA EVO SRL?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are HAMA EVO SRL?
9 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HAMA EVO SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 3.179.466 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HAMA EVO SRL?
63 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HAMA EVO SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HAMA EVO SRL?
Activitatea principală este CAEN 9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .