MAYDEN LOGISTICS SRL

Activă

3511 Producţia de energie electrică

MAYDEN LOGISTICS SRL (CUI 35685756) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Bocsig Com. Bocsig, ARAD, înregistrată la 22 februarie 2016, cu activitatea principală „producţia de energie electrică” (CAEN 3511).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 896.357 lei, profit net de 209.728 lei, datorii de 959.342 lei, capitaluri proprii de 502.162 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.27 x
Îndatorare
74.17%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

896.357lei

Venituri totale

1.006.645lei

Rezultat net

209.728lei

Datorii

959.342lei

Capitaluri proprii

502.162lei

Capital de lucru

-705.107lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

298.786lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2016000267020
Data înregistrării
22 februarie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
3511 — Producţia de energie electrică
Sediu social
JUD. ARAD, SAT BOCSIG COM. BOCSIG, BOCSIG, NR.276

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+46%
Profitul, față de anul trecut
+6,4%
Creștere anuală compusă
+77,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate38.82%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.27 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate23.4%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare74.17%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință46.02%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA71201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.039.166lei
I2Active circulante254.235lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe159.038lei
I5Casa și conturi la bănci95.197lei
I6Cheltuieli în avans168.103lei

Pasiv

I7Datorii959.342lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri502.162lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă896.357lei
I14Venituri totale1.006.645lei
I15Cheltuieli totale774.830lei
I16Profit brut231.815lei
I18Profit net209.728lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă23,4%
Marjă brută25,86%
Rentabilitatea capitalurilor41,77%
Rentabilitatea activelor16,22%
Grad de îndatorare74,17%
Lichiditate curentă0,27
Cifră de afaceri pe salariat298.786lei
Fond de rulment-705.107lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
46,02%
Creștere anuală compusă
77,07%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea D · Energie electrică, termică, gaze și aer condiționat

3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre MAYDEN LOGISTICS SRL

Ce cifră de afaceri are MAYDEN LOGISTICS SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 896.357 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 209.728 lei.
MAYDEN LOGISTICS SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MAYDEN LOGISTICS SRL?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are MAYDEN LOGISTICS SRL?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MAYDEN LOGISTICS SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 959.342 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MAYDEN LOGISTICS SRL?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MAYDEN LOGISTICS SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MAYDEN LOGISTICS SRL?
Activitatea principală este CAEN 3511 — Producţia de energie electrică.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .