FOREVER PAN SRL

Activă

0220 Exploatarea forestieră

FOREVER PAN SRL (CUI 35619981) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Bicaz, NEAMŢ, înregistrată la 9 februarie 2016, cu activitatea principală „exploatarea forestieră” (CAEN 0220).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 18.662.010 lei, profit net de 76.430 lei, datorii de 13.748.838 lei, capitaluri proprii de 10.736.742 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

75

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.41%
Lichiditate
1.21 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

18.662.010lei

Venituri totale

11.249.723lei

Rezultat net

76.430lei

Datorii

13.748.838lei

Capitaluri proprii

10.736.742lei

Capital de lucru

2.950.256lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2016000143270
Data înregistrării
9 februarie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
0220 — Exploatarea forestieră
Sediu social
JUD. NEAMŢ, ORŞ. BICAZ, STR. ENERGIEI, NR.11

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+26,3%
Profitul, față de anul trecut
+207,2%
Creștere anuală compusă
+47,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

75clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate43.85%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.21 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.41%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare56.15%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință26.33%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA752016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate7.786.486lei
I2Active circulante16.699.094lei
I3Stocuri5.620.403lei
I4Creanțe11.070.214lei
I5Casa și conturi la bănci8.477lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii13.748.838lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri10.736.742lei
I11Capital subscris vărsat7.970lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă18.662.010lei
I14Venituri totale11.249.723lei
I15Cheltuieli totale11.132.749lei
I16Profit brut116.974lei
I18Profit net76.430lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă0,41%
Marjă brută0,63%
Rentabilitatea capitalurilor0,71%
Rentabilitatea activelor0,31%
Grad de îndatorare56,15%
Lichiditate curentă1,21
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment2.950.256lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
26,33%
Creștere anuală compusă
47,26%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea A · Agricultură, silvicultură și pescuit

0220 Exploatarea forestieră

Cele mai nou înregistrate în județul Neamț

Întrebări despre FOREVER PAN SRL

Ce cifră de afaceri are FOREVER PAN SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 18.662.010 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 76.430 lei.
FOREVER PAN SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus FOREVER PAN SRL?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are FOREVER PAN SRL?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are FOREVER PAN SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 13.748.838 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are FOREVER PAN SRL?
75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
FOREVER PAN SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are FOREVER PAN SRL?
Activitatea principală este CAEN 0220 — Exploatarea forestieră.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .