LA CIOLAC - DEN SRL

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

LA CIOLAC - DEN SRL (CUI 35416715) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Copşa Mică, SIBIU, înregistrată la 15 ianuarie 2016, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.471.124 lei, profit net de 11.960 lei, datorii de 418.189 lei, capitaluri proprii de 107.602 lei, 5 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 60 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

60

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

60 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.48%
Tendință
-9.78%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.471.124lei

Venituri totale

2.475.744lei

Rezultat net

11.960lei

Datorii

418.189lei

Capitaluri proprii

107.602lei

Capital de lucru

91.705lei

Salariați

5

Cifră de afaceri pe salariat

494.225lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J32/46/2016
Data înregistrării
15 ianuarie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. SIBIU, ORŞ. COPŞA MICĂ, STR. LABORATOR, NR.FN, MAGAZIN TIP GOSTAT, ÎNSCRIS ÎN CF NR. 100116 AXENTE SEVER, NR. TOP 1185/2/3/1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-9,8%
Profitul, față de anul trecut
-96,3%
Creștere anuală compusă
+37,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

60clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate20.46%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.22 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.48%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare79.54%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință-9.78%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA602016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate15.897lei
I2Active circulante509.894lei
I3Stocuri304.253lei
I4Creanțe141.213lei
I5Casa și conturi la bănci64.428lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii418.189lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri107.602lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.471.124lei
I14Venituri totale2.475.744lei
I15Cheltuieli totale2.460.443lei
I16Profit brut15.301lei
I18Profit net11.960lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați5

Indicatori · 2025

Marjă netă0,48%
Marjă brută0,62%
Rentabilitatea capitalurilor11,12%
Rentabilitatea activelor2,27%
Grad de îndatorare79,54%
Lichiditate curentă1,22
Cifră de afaceri pe salariat494.225lei
Fond de rulment91.705lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
-9,78%
Creștere anuală compusă
37,18%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Sibiu

Întrebări despre LA CIOLAC - DEN SRL

Ce cifră de afaceri are LA CIOLAC - DEN SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.471.124 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 11.960 lei.
LA CIOLAC - DEN SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LA CIOLAC - DEN SRL?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are LA CIOLAC - DEN SRL?
5 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LA CIOLAC - DEN SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 418.189 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LA CIOLAC - DEN SRL?
60 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LA CIOLAC - DEN SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LA CIOLAC - DEN SRL?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .