ENERGY GAMES SRL

Activă

9699 Alte servicii personale n.c.a.

ENERGY GAMES SRL (CUI 35389220) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Loc. Vârşi Orş. Câmpeni, ALBA, înregistrată la 11 ianuarie 2016, cu activitatea principală „alte servicii personale n.c.a.” (CAEN 9699).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 18.369.981 lei, profit net de 1.659.860 lei, datorii de 11.191.377 lei, capitaluri proprii de 3.349.539 lei, 60 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 59 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

59

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

59 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.23 x
Îndatorare
81.39%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

18.369.981lei

Venituri totale

18.745.989lei

Rezultat net

1.659.860lei

Datorii

11.191.377lei

Capitaluri proprii

3.349.539lei

Capital de lucru

-8.573.389lei

Salariați

60

Cifră de afaceri pe salariat

306.166lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2016000018013
Data înregistrării
11 ianuarie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
9699 — Alte servicii personale n.c.a.
Sediu social
JUD. ALBA, LOC. VÂRŞI ORŞ. CÂMPENI, NR.5A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+30,7%
Profitul, față de anul trecut
+27,6%
Creștere anuală compusă
+55,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

59clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate24.36%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.23 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate9.04%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare81.39%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință30.74%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA592016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate11.133.082lei
I2Active circulante2.617.988lei
I3Stocuri792.508lei
I4Creanțe683.342lei
I5Casa și conturi la bănci1.142.138lei
I6Cheltuieli în avans789.846lei

Pasiv

I7Datorii11.191.377lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri3.349.539lei
I11Capital subscris vărsat100.200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă18.369.981lei
I14Venituri totale18.745.989lei
I15Cheltuieli totale16.941.555lei
I16Profit brut1.804.434lei
I18Profit net1.659.860lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați60

Indicatori · 2025

Marjă netă9,04%
Marjă brută9,82%
Rentabilitatea capitalurilor49,55%
Rentabilitatea activelor12,07%
Grad de îndatorare81,39%
Lichiditate curentă0,23
Cifră de afaceri pe salariat306.166lei
Fond de rulment-8.573.389lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
30,74%
Creștere anuală compusă
55,86%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9699 Alte servicii personale n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Alba

Întrebări despre ENERGY GAMES SRL

Ce cifră de afaceri are ENERGY GAMES SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 18.369.981 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.659.860 lei.
ENERGY GAMES SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ENERGY GAMES SRL?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are ENERGY GAMES SRL?
60 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ENERGY GAMES SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 11.191.377 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ENERGY GAMES SRL?
59 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ENERGY GAMES SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ENERGY GAMES SRL?
Activitatea principală este CAEN 9699 — Alte servicii personale n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .