CSILLAGSZEM SRL

Activă

8622 Activităţi de asistenţă medicală specializată

CSILLAGSZEM SRL (CUI 35284070) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Odorheiu Secuiesc, HARGHITA, înregistrată la 2 decembrie 2015, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă medicală specializată” (CAEN 8622).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.940.035 lei, profit net de 1.561.574 lei, datorii de 767.042 lei, capitaluri proprii de 1.744.130 lei, 7 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 88 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

88

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

88 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.66 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.940.035lei

Venituri totale

2.947.140lei

Rezultat net

1.561.574lei

Datorii

767.042lei

Capitaluri proprii

1.744.130lei

Capital de lucru

-262.749lei

Salariați

7

Cifră de afaceri pe salariat

420.005lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J19/373/2015
Data înregistrării
2 decembrie 2015

Activitate și sediu

Activitate principală
8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată
Sediu social
JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. TABEREI, NR.23

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+126,7%
Profitul, față de anul trecut
+224,8%
Creștere anuală compusă
+43,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

88clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate72.9%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate0.66 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate53.11%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare32.06%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință126.65%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA882016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.888.348lei
I2Active circulante504.293lei
I3Stocuri73.614lei
I4Creanțe68.048lei
I5Casa și conturi la bănci362.631lei
I6Cheltuieli în avans118.531lei

Pasiv

I7Datorii767.042lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.744.130lei
I11Capital subscris vărsat500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.940.035lei
I14Venituri totale2.947.140lei
I15Cheltuieli totale1.140.609lei
I16Profit brut1.806.531lei
I18Profit net1.561.574lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați7

Indicatori · 2025

Marjă netă53,11%
Marjă brută61,45%
Rentabilitatea capitalurilor89,53%
Rentabilitatea activelor65,27%
Grad de îndatorare32,06%
Lichiditate curentă0,66
Cifră de afaceri pe salariat420.005lei
Fond de rulment-262.749lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
126,65%
Creștere anuală compusă
43,9%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8622 Activități de asistență medicală specializată

Cele mai nou înregistrate în județul Harghita

Întrebări despre CSILLAGSZEM SRL

Ce cifră de afaceri are CSILLAGSZEM SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.940.035 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.561.574 lei.
CSILLAGSZEM SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CSILLAGSZEM SRL?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are CSILLAGSZEM SRL?
7 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CSILLAGSZEM SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 767.042 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CSILLAGSZEM SRL?
88 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CSILLAGSZEM SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CSILLAGSZEM SRL?
Activitatea principală este CAEN 8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .