EVERTOGETHER S.R.L.

Activă

5611 Restaurante

EVERTOGETHER S.R.L. (CUI 35253758) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Voluntari Orş. Voluntari, ILFOV, înregistrată la 20 noiembrie 2015, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5611).

A depus 11 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2015 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 66.256.818 lei, profit net de 4.343.513 lei, datorii de 11.232.272 lei, capitaluri proprii de 4.693.863 lei, 197 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

75

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
66.29%
Solvabilitate
27.7%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

66.256.818lei

Venituri totale

68.670.584lei

Rezultat net

4.343.513lei

Datorii

11.232.272lei

Capitaluri proprii

4.693.863lei

Capital de lucru

301.417lei

Salariați

197

Cifră de afaceri pe salariat

336.329lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023008567232
Data înregistrării
20 noiembrie 2015

Activitate și sediu

Activitate principală
5611 — Restaurante
Sediu social
JUD. ILFOV, SAT VOLUNTARI ORŞ. VOLUNTARI, BLD PIPERA, NR.1/VI, HYPERION TOWERS. CLADIREA 2, ET.PARTER

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2015–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+33,2%
Profitul, față de anul trecut
+17,3%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

75clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate27.7%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.03 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate6.56%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare66.29%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință33.18%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2015–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7520152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

11 exerciții depuse, 2015–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate5.409.545lei
I2Active circulante11.533.689lei
I3Stocuri420.636lei
I4Creanțe9.036.779lei
I5Casa și conturi la bănci941.117lei
I6Cheltuieli în avans517.714lei

Pasiv

I7Datorii11.232.272lei
I8Venituri în avans728.142lei
I9Provizioane806.671lei
I10Capitaluri4.693.863lei
I11Capital subscris vărsat500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă66.256.818lei
I14Venituri totale68.670.584lei
I15Cheltuieli totale63.519.165lei
I16Profit brut5.151.419lei
I18Profit net4.343.513lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați197

Indicatori · 2025

Marjă netă6,56%
Marjă brută7,77%
Rentabilitatea capitalurilor92,54%
Rentabilitatea activelor25,64%
Grad de îndatorare66,29%
Lichiditate curentă1,03
Cifră de afaceri pe salariat336.329lei
Fond de rulment301.417lei

Cifra de afaceri în timp

20152025
Creștere în ultimul an
33,18%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5611 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Ilfov

Întrebări despre EVERTOGETHER S.R.L.

Ce cifră de afaceri are EVERTOGETHER S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 66.256.818 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.343.513 lei.
EVERTOGETHER S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus EVERTOGETHER S.R.L.?
11 bilanțuri, din 2015 până în 2025.
Câți angajați are EVERTOGETHER S.R.L.?
197 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are EVERTOGETHER S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 11.232.272 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are EVERTOGETHER S.R.L.?
75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
EVERTOGETHER S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are EVERTOGETHER S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5611 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .