EVA SALON BUCURESTI SRL

Activă

9622 Activități de tratament și înfrumusețare

EVA SALON BUCURESTI SRL (CUI 35052380) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 25 septembrie 2015, cu activitatea principală „activități de tratament și înfrumusețare” (CAEN 9622).

A depus 11 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2015 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.111.819 lei, profit net de 200.644 lei, datorii de 1.551.903 lei, capitaluri proprii de 747.304 lei, 11 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 64 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

64

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

64 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.44 x
Îndatorare
67.5%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.111.819lei

Venituri totale

3.112.958lei

Rezultat net

200.644lei

Datorii

1.551.903lei

Capitaluri proprii

747.304lei

Capital de lucru

-865.121lei

Salariați

11

Cifră de afaceri pe salariat

282.893lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2015011755405
Data înregistrării
25 septembrie 2015

Activitate și sediu

Activitate principală
9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR LEHLIU, NR.7

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2015–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+148,6%
Profitul, față de anul trecut
+155,6%
Creștere anuală compusă
+58,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

64clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate32.5%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.44 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate6.45%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare67.5%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință148.58%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2015–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

11 exerciții depuse, 2015–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.612.425lei
I2Active circulante686.782lei
I3Stocuri57.386lei
I4Creanțe332.921lei
I5Casa și conturi la bănci296.475lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.551.903lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri747.304lei
I11Capital subscris vărsat1.010lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.111.819lei
I14Venituri totale3.112.958lei
I15Cheltuieli totale2.869.937lei
I16Profit brut243.021lei
I18Profit net200.644lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați11

Indicatori · 2025

Marjă netă6,45%
Marjă brută7,81%
Rentabilitatea capitalurilor26,85%
Rentabilitatea activelor8,73%
Grad de îndatorare67,5%
Lichiditate curentă0,44
Cifră de afaceri pe salariat282.893lei
Fond de rulment-865.121lei

Cifra de afaceri în timp

20152025
Creștere în ultimul an
148,58%
Creștere anuală compusă
58,7%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre EVA SALON BUCURESTI SRL

Ce cifră de afaceri are EVA SALON BUCURESTI SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.111.819 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 200.644 lei.
EVA SALON BUCURESTI SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus EVA SALON BUCURESTI SRL?
11 bilanțuri, din 2015 până în 2025.
Câți angajați are EVA SALON BUCURESTI SRL?
11 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are EVA SALON BUCURESTI SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.551.903 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are EVA SALON BUCURESTI SRL?
64 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
EVA SALON BUCURESTI SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are EVA SALON BUCURESTI SRL?
Activitatea principală este CAEN 9622 — Activități de tratament și înfrumusețare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .