ISN ENTERTAINMENT SRL

Activă

5611 Restaurante

ISN ENTERTAINMENT SRL (CUI 35026674) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 22 septembrie 2015, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5611).

A depus 11 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2015 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 51.156.408 lei, profit net de 6.499.869 lei, datorii de 24.094.542 lei, capitaluri proprii de 6.605.569 lei, 139 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 66 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

66

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

66 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.86 x
Tendință
-14.66%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

51.156.408lei

Venituri totale

52.537.330lei

Rezultat net

6.499.869lei

Datorii

24.094.542lei

Capitaluri proprii

6.605.569lei

Capital de lucru

-3.368.263lei

Salariați

139

Cifră de afaceri pe salariat

368.032lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2015011511405
Data înregistrării
22 septembrie 2015

Activitate și sediu

Activitate principală
5611 — Restaurante
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ALE PRIPORULUI, NR.15-19, CAMERA 1, AP.01B

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2015–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-14,7%
Profitul, față de anul trecut
+76,3%
Creștere anuală compusă
+41,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

66clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate21.52%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.86 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate12.71%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare78.49%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință-14.66%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2015–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6620152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

11 exerciții depuse, 2015–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate9.972.055lei
I2Active circulante20.726.279lei
I3Stocuri4.446.031lei
I4Creanțe13.579.105lei
I5Casa și conturi la bănci2.701.143lei
I6Cheltuieli în avans1.777lei

Pasiv

I7Datorii24.094.542lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri6.605.569lei
I11Capital subscris vărsat105.600lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă51.156.408lei
I14Venituri totale52.537.330lei
I15Cheltuieli totale44.764.298lei
I16Profit brut7.773.032lei
I18Profit net6.499.869lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați139

Indicatori · 2025

Marjă netă12,71%
Marjă brută15,19%
Rentabilitatea capitalurilor98,4%
Rentabilitatea activelor21,17%
Grad de îndatorare78,49%
Lichiditate curentă0,86
Cifră de afaceri pe salariat368.032lei
Fond de rulment-3.368.263lei

Cifra de afaceri în timp

20152025
Creștere în ultimul an
-14,66%
Creștere anuală compusă
41,93%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5611 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre ISN ENTERTAINMENT SRL

Ce cifră de afaceri are ISN ENTERTAINMENT SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 51.156.408 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.499.869 lei.
ISN ENTERTAINMENT SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ISN ENTERTAINMENT SRL?
11 bilanțuri, din 2015 până în 2025.
Câți angajați are ISN ENTERTAINMENT SRL?
139 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ISN ENTERTAINMENT SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 24.094.542 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ISN ENTERTAINMENT SRL?
66 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ISN ENTERTAINMENT SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ISN ENTERTAINMENT SRL?
Activitatea principală este CAEN 5611 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .