CITY FLOWERS BY IOANA S.R.L.

Activă

3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

CITY FLOWERS BY IOANA S.R.L. (CUI 34587296) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Sibiu, SIBIU, înregistrată la 2 iunie 2015, cu activitatea principală „fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.” (CAEN 3299).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.281.813 lei, profit net de 45.638 lei, datorii de 155.939 lei, capitaluri proprii de 195.686 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 88 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

88

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

88 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
3.56%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.281.813lei

Venituri totale

1.282.528lei

Rezultat net

45.638lei

Datorii

155.939lei

Capitaluri proprii

195.686lei

Capital de lucru

107.559lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

320.453lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2015000516329
Data înregistrării
2 iunie 2015

Activitate și sediu

Activitate principală
3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Sediu social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. BUNGARDULUI, NR.11, AP.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+7,5%
Profitul, față de anul trecut
-70,3%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

88clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate70.71%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.69 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate3.56%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare56.35%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință7.49%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA882016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate13.250lei
I2Active circulante263.498lei
I3Stocuri134.009lei
I4Creanțe86.114lei
I5Casa și conturi la bănci43.375lei
I6Cheltuieli în avans74.877lei

Pasiv

I7Datorii155.939lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri195.686lei
I11Capital subscris vărsat410lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.281.813lei
I14Venituri totale1.282.528lei
I15Cheltuieli totale1.211.632lei
I16Profit brut70.896lei
I18Profit net45.638lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă3,56%
Marjă brută5,53%
Rentabilitatea capitalurilor23,32%
Rentabilitatea activelor16,49%
Grad de îndatorare56,35%
Lichiditate curentă1,69
Cifră de afaceri pe salariat320.453lei
Fond de rulment107.559lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
7,49%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Sibiu

Întrebări despre CITY FLOWERS BY IOANA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CITY FLOWERS BY IOANA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.281.813 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 45.638 lei.
CITY FLOWERS BY IOANA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CITY FLOWERS BY IOANA S.R.L.?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are CITY FLOWERS BY IOANA S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CITY FLOWERS BY IOANA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 155.939 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CITY FLOWERS BY IOANA S.R.L.?
88 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CITY FLOWERS BY IOANA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CITY FLOWERS BY IOANA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .