TOP MAX CLEAN SRL

Activă

8121 Activităţi generale de curăţenie a clădirilor

TOP MAX CLEAN SRL (CUI 34585562) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Oradea, BIHOR, înregistrată la 29 mai 2015, cu activitatea principală „activităţi generale de curăţenie a clădirilor” (CAEN 8121).

A depus 11 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2015 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.895.000 lei, profit net de 9.541 lei, datorii de 282.353 lei, capitaluri proprii de 56.974 lei, 28 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 54 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

54

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

54 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
83.71%
Lichiditate
0.95 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.895.000lei

Venituri totale

2.895.002lei

Rezultat net

9.541lei

Datorii

282.353lei

Capitaluri proprii

56.974lei

Capital de lucru

-14.082lei

Salariați

28

Cifră de afaceri pe salariat

103.393lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2015000865056
Data înregistrării
29 mai 2015

Activitate și sediu

Activitate principală
8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Sediu social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. BARTÓK BÉLA, NR.10

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2015–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+17,9%
Profitul, față de anul trecut
+83,1%
Creștere anuală compusă
+23,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

54clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate16.89%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.95 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.33%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare83.71%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință17.92%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2015–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

11 exerciții depuse, 2015–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate69.032lei
I2Active circulante268.271lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe206.649lei
I5Casa și conturi la bănci61.622lei
I6Cheltuieli în avans2.024lei

Pasiv

I7Datorii282.353lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri56.974lei
I11Capital subscris vărsat45.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.895.000lei
I14Venituri totale2.895.002lei
I15Cheltuieli totale2.876.085lei
I16Profit brut18.917lei
I18Profit net9.541lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați28

Indicatori · 2025

Marjă netă0,33%
Marjă brută0,65%
Rentabilitatea capitalurilor16,75%
Rentabilitatea activelor2,83%
Grad de îndatorare83,71%
Lichiditate curentă0,95
Cifră de afaceri pe salariat103.393lei
Fond de rulment-14.082lei

Cifra de afaceri în timp

20152025
Creștere în ultimul an
17,92%
Creștere anuală compusă
23,23%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre TOP MAX CLEAN SRL

Ce cifră de afaceri are TOP MAX CLEAN SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.895.000 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 9.541 lei.
TOP MAX CLEAN SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TOP MAX CLEAN SRL?
11 bilanțuri, din 2015 până în 2025.
Câți angajați are TOP MAX CLEAN SRL?
28 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TOP MAX CLEAN SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 282.353 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TOP MAX CLEAN SRL?
54 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TOP MAX CLEAN SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TOP MAX CLEAN SRL?
Activitatea principală este CAEN 8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .