RAIMAR PERSONALIZATION S.R.L.

Activă

3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

RAIMAR PERSONALIZATION S.R.L. (CUI 34334501) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Roşu Com. Chiajna, ILFOV, înregistrată la 6 aprilie 2015, cu activitatea principală „fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.” (CAEN 3299).

A depus 11 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2015 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.772.224 lei, profit net de 5.164 lei, datorii de 645.373 lei, capitaluri proprii de 86.445 lei, 9 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 39 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

39

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

39 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Datoriile depășesc totalul activelor.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.

Din cei șase factori ieșeau 46 de puncte, dar scorul e plafonat la 39: o firmă în situația asta nu poate fi socotită mai bună de atât, oricât de bine ar arăta restul cifrelor.

Îndatorare
102.67%
Lichiditate
0.25 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.772.224lei

Venituri totale

1.890.418lei

Rezultat net

5.164lei

Datorii

645.373lei

Capitaluri proprii

86.445lei

Capital de lucru

-486.269lei

Salariați

9

Cifră de afaceri pe salariat

196.914lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2015001177233
Data înregistrării
6 aprilie 2015

Activitate și sediu

Activitate principală
3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Sediu social
JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR. REZERVELOR, NR.64B, CAMERA 1, BL.1, ET.9, AP.56

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2015–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+22,5%
Profitul, față de anul trecut
-46,9%
Creștere anuală compusă
+30,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

39clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate13.75%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.25 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate0.29%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare102.67%

    Datoriile depășesc valoarea activelor.

  • Tendință22.47%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2015–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA3920152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

11 exerciții depuse, 2015–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate469.477lei
I2Active circulante159.104lei
I3Stocuri13.278lei
I4Creanțe141.018lei
I5Casa și conturi la bănci4.808lei
I6Cheltuieli în avans103.237lei

Pasiv

I7Datorii645.373lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri86.445lei
I11Capital subscris vărsat400lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.772.224lei
I14Venituri totale1.890.418lei
I15Cheltuieli totale1.870.045lei
I16Profit brut20.373lei
I18Profit net5.164lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați9

Indicatori · 2025

Marjă netă0,29%
Marjă brută1,15%
Rentabilitatea capitalurilor5,97%
Rentabilitatea activelor0,82%
Grad de îndatorare102,67%
Lichiditate curentă0,25
Cifră de afaceri pe salariat196.914lei
Fond de rulment-486.269lei

Cifra de afaceri în timp

20152025
Creștere în ultimul an
22,47%
Creștere anuală compusă
30,35%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Ilfov

Întrebări despre RAIMAR PERSONALIZATION S.R.L.

Ce cifră de afaceri are RAIMAR PERSONALIZATION S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.772.224 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 5.164 lei.
RAIMAR PERSONALIZATION S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus RAIMAR PERSONALIZATION S.R.L.?
11 bilanțuri, din 2015 până în 2025.
Câți angajați are RAIMAR PERSONALIZATION S.R.L.?
9 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are RAIMAR PERSONALIZATION S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 645.373 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are RAIMAR PERSONALIZATION S.R.L.?
39 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
RAIMAR PERSONALIZATION S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are RAIMAR PERSONALIZATION S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .