REGIO INTEGRAL S.A.

Activă

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

REGIO INTEGRAL S.A. (CUI 34296440) este o societate comercială pe acţiuni activă, cu sediul în Orş. Curtici, ARAD, înregistrată la 27 martie 2015, cu activitatea principală „alte activități recreative și distractive n.c.a.” (CAEN 9329).

A depus 11 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2015 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.691.375 lei, profit net de 243.237 lei, datorii de 392.452 lei, capitaluri proprii de 357.174 lei, 18 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 81 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

81

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

81 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani
Lichiditate
1.19 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.691.375lei

Venituri totale

1.691.423lei

Rezultat net

243.237lei

Datorii

392.452lei

Capitaluri proprii

357.174lei

Capital de lucru

74.473lei

Salariați

18

Cifră de afaceri pe salariat

93.965lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Tip entitate
SA
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2015000362025
Data înregistrării
27 martie 2015

Activitate și sediu

Activitate principală
9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Sediu social
JUD. ARAD, ORŞ. CURTICI, STR. HORIA, NR.1B, BOXA E18. E19 ŞI E20

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2015–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+10,3%
Profitul, față de anul trecut
+283,7%
Creștere anuală compusă
+23,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

81clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate47.65%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.19 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate14.38%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare52.35%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință10.25%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2015–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8120152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

11 exerciții depuse, 2015–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate282.701lei
I2Active circulante466.925lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe202.453lei
I5Casa și conturi la bănci264.472lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii392.452lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri357.174lei
I11Capital subscris vărsat710.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.691.375lei
I14Venituri totale1.691.423lei
I15Cheltuieli totale1.400.582lei
I16Profit brut290.841lei
I18Profit net243.237lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați18

Indicatori · 2025

Marjă netă14,38%
Marjă brută17,2%
Rentabilitatea capitalurilor68,1%
Rentabilitatea activelor32,45%
Grad de îndatorare52,35%
Lichiditate curentă1,19
Cifră de afaceri pe salariat93.965lei
Fond de rulment74.473lei

Cifra de afaceri în timp

20152025
Creștere în ultimul an
10,25%
Creștere anuală compusă
23,74%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre REGIO INTEGRAL S.A.

Ce cifră de afaceri are REGIO INTEGRAL S.A.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.691.375 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 243.237 lei.
REGIO INTEGRAL S.A. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus REGIO INTEGRAL S.A.?
11 bilanțuri, din 2015 până în 2025.
Câți angajați are REGIO INTEGRAL S.A.?
18 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are REGIO INTEGRAL S.A.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 392.452 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are REGIO INTEGRAL S.A.?
81 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
REGIO INTEGRAL S.A. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are REGIO INTEGRAL S.A.?
Activitatea principală este CAEN 9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .