LARCOM TOUR SRL

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

LARCOM TOUR SRL (CUI 34291923) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Horea Com. Horea, ALBA, înregistrată la 27 martie 2015, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 11 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2015 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.243.260 lei, profit net de 350.792 lei, datorii de 354.075 lei, capitaluri proprii de 351.003 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 87 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

87

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

87 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.45 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.243.260lei

Venituri totale

3.252.583lei

Rezultat net

350.792lei

Datorii

354.075lei

Capitaluri proprii

351.003lei

Capital de lucru

159.895lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

810.815lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J1/255/2015
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J01/255/2015
Data înregistrării
27 martie 2015

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. ALBA, SAT HOREA COM. HOREA, STR. NICOLA VASILE URSU, NR.5 A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2015–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+289,8%
Profitul, față de anul trecut
+1.338,6%
Creștere anuală compusă
+33,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

87clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate49.78%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.45 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate10.82%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare50.22%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință289.83%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2015–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8720152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

11 exerciții depuse, 2015–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate191.108lei
I2Active circulante513.970lei
I3Stocuri383.832lei
I4Creanțe31.262lei
I5Casa și conturi la bănci98.876lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii354.075lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri351.003lei
I11Capital subscris vărsat210lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.243.260lei
I14Venituri totale3.252.583lei
I15Cheltuieli totale2.849.967lei
I16Profit brut402.616lei
I18Profit net350.792lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă10,82%
Marjă brută12,41%
Rentabilitatea capitalurilor99,94%
Rentabilitatea activelor49,75%
Grad de îndatorare50,22%
Lichiditate curentă1,45
Cifră de afaceri pe salariat810.815lei
Fond de rulment159.895lei

Cifra de afaceri în timp

20152025
Creștere în ultimul an
289,83%
Creștere anuală compusă
33,93%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Alba

Întrebări despre LARCOM TOUR SRL

Ce cifră de afaceri are LARCOM TOUR SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.243.260 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 350.792 lei.
LARCOM TOUR SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LARCOM TOUR SRL?
11 bilanțuri, din 2015 până în 2025.
Câți angajați are LARCOM TOUR SRL?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LARCOM TOUR SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 354.075 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LARCOM TOUR SRL?
87 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LARCOM TOUR SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LARCOM TOUR SRL?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .