REL-MONT SRL

Activă

4321 Lucrări de instalaţii electrice

REL-MONT SRL (CUI 3423862) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Oradea, BIHOR, înregistrată la 2 martie 1993, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii electrice” (CAEN 4321).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 24.988.945 lei, profit net de 1.711.602 lei, datorii de 7.756.080 lei, capitaluri proprii de 9.692.518 lei, 34 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 91 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

91

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

91 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

24.988.945lei

Venituri totale

23.519.240lei

Rezultat net

1.711.602lei

Datorii

7.756.080lei

Capitaluri proprii

9.692.518lei

Capital de lucru

6.672.238lei

Salariați

34

Cifră de afaceri pe salariat

734.969lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J05/413/1993
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J1993000413059
Data înregistrării
2 martie 1993

Activitate și sediu

Activitate principală
4321 — Lucrări de instalaţii electrice
Sediu social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, PŢA. MIHAI VITEAZUL, NR.33, BL.A7, AP.13

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+11,1%
Profitul, față de anul trecut
-79%
Creștere anuală compusă
+8,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

91clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate48.22%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.86 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate6.85%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare38.59%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință11.1%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA91200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate5.672.568lei
I2Active circulante14.428.318lei
I3Stocuri5.361.009lei
I4Creanțe5.180.551lei
I5Casa și conturi la bănci3.886.758lei
I6Cheltuieli în avans3.727lei

Pasiv

I7Datorii7.756.080lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane2.656.015lei
I10Capitaluri9.692.518lei
I11Capital subscris vărsat14.300lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă24.988.945lei
I14Venituri totale23.519.240lei
I15Cheltuieli totale21.552.633lei
I16Profit brut1.966.607lei
I18Profit net1.711.602lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați34

Indicatori · 2025

Marjă netă6,85%
Marjă brută7,87%
Rentabilitatea capitalurilor17,66%
Rentabilitatea activelor8,52%
Grad de îndatorare38,59%
Lichiditate curentă1,86
Cifră de afaceri pe salariat734.969lei
Fond de rulment6.672.238lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
11,1%
Creștere anuală compusă
8,8%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4321 Lucrări de instalații electrice

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre REL-MONT SRL

Ce cifră de afaceri are REL-MONT SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 24.988.945 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.711.602 lei.
REL-MONT SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus REL-MONT SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are REL-MONT SRL?
34 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are REL-MONT SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 7.756.080 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are REL-MONT SRL?
91 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
REL-MONT SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are REL-MONT SRL?
Activitatea principală este CAEN 4321 — Lucrări de instalaţii electrice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .