EURO TUR CREW S.R.L.

Activă

4941 Transporturi rutiere de mărfuri

EURO TUR CREW S.R.L. (CUI 34160316) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Luminiş Com. Piatra Şoimului, NEAMŢ, înregistrată la 26 februarie 2015, cu activitatea principală „transporturi rutiere de mărfuri” (CAEN 4941).

A depus 11 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2015 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 19.804.328 lei, profit net de 2.377.436 lei, datorii de 10.351.110 lei, capitaluri proprii de 2.980.142 lei, 31 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 70 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

70

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

70 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.59 x
Îndatorare
79.5%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

19.804.328lei

Venituri totale

20.032.664lei

Rezultat net

2.377.436lei

Datorii

10.351.110lei

Capitaluri proprii

2.980.142lei

Capital de lucru

-4.253.315lei

Salariați

31

Cifră de afaceri pe salariat

638.849lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2015000117270
Data înregistrării
26 februarie 2015

Activitate și sediu

Activitate principală
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Sediu social
JUD. NEAMŢ, SAT LUMINIŞ COM. PIATRA ŞOIMULUI, STR. LUMINII, NR.244

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2015–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+11,3%
Profitul, față de anul trecut
+52,7%
Creștere anuală compusă
+45,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

70clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate22.89%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.59 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate12%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare79.5%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință11.25%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2015–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7020152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

11 exerciții depuse, 2015–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate6.922.882lei
I2Active circulante6.097.795lei
I3Stocuri135.066lei
I4Creanțe4.132.153lei
I5Casa și conturi la bănci1.830.576lei
I6Cheltuieli în avans310.575lei

Pasiv

I7Datorii10.351.110lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.980.142lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă19.804.328lei
I14Venituri totale20.032.664lei
I15Cheltuieli totale17.055.610lei
I16Profit brut2.977.054lei
I18Profit net2.377.436lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați31

Indicatori · 2025

Marjă netă12%
Marjă brută15,03%
Rentabilitatea capitalurilor79,78%
Rentabilitatea activelor18,26%
Grad de îndatorare79,5%
Lichiditate curentă0,59
Cifră de afaceri pe salariat638.849lei
Fond de rulment-4.253.315lei

Cifra de afaceri în timp

20152025
Creștere în ultimul an
11,25%
Creștere anuală compusă
45,8%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Cele mai nou înregistrate în județul Neamț

Întrebări despre EURO TUR CREW S.R.L.

Ce cifră de afaceri are EURO TUR CREW S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 19.804.328 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.377.436 lei.
EURO TUR CREW S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus EURO TUR CREW S.R.L.?
11 bilanțuri, din 2015 până în 2025.
Câți angajați are EURO TUR CREW S.R.L.?
31 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are EURO TUR CREW S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 10.351.110 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are EURO TUR CREW S.R.L.?
70 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
EURO TUR CREW S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are EURO TUR CREW S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .