D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL

Activă

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL (CUI 33969760) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 14 ianuarie 2015, cu activitatea principală „activități de investigații și servicii private de protecție” (CAEN 8001).

A depus 11 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2015 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 35.576.478 lei, profit net de 103.968 lei, datorii de 9.877.120 lei, capitaluri proprii de 113.295 lei, 389 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 42 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

42

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

42 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
98.87%
Solvabilitate
1.13%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

35.576.478lei

Venituri totale

35.847.892lei

Rezultat net

103.968lei

Datorii

9.877.120lei

Capitaluri proprii

113.295lei

Capital de lucru

-2.292.878lei

Salariați

389

Cifră de afaceri pe salariat

91.456lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2022010435407
Data înregistrării
14 ianuarie 2015

Activitate și sediu

Activitate principală
8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR PUCHENI, NR.73AB, CORP B, ET.5, AP.86

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2015–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-1,5%
Profitul, față de anul trecut
-79,6%
Creștere anuală compusă
+51,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

42clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate1.13%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.77 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.29%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare98.87%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință-1.5%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2015–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA4220152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

11 exerciții depuse, 2015–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.406.173lei
I2Active circulante7.584.242lei
I3Stocuri1.111.493lei
I4Creanțe6.383.670lei
I5Casa și conturi la bănci89.079lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii9.877.120lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri113.295lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă35.576.478lei
I14Venituri totale35.847.892lei
I15Cheltuieli totale35.711.625lei
I16Profit brut136.267lei
I18Profit net103.968lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați389

Indicatori · 2025

Marjă netă0,29%
Marjă brută0,38%
Rentabilitatea capitalurilor91,77%
Rentabilitatea activelor1,04%
Grad de îndatorare98,87%
Lichiditate curentă0,77
Cifră de afaceri pe salariat91.456lei
Fond de rulment-2.292.878lei

Cifra de afaceri în timp

20152025
Creștere în ultimul an
-1,5%
Creștere anuală compusă
51,76%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea O · Administrație publică și apărare

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL

Ce cifră de afaceri are D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 35.576.478 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 103.968 lei.
D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL?
11 bilanțuri, din 2015 până în 2025.
Câți angajați are D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL?
389 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 9.877.120 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL?
42 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL?
Activitatea principală este CAEN 8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .