CAMPUS FACILITIES SRL

Activă

5590 Alte servicii de cazare

CAMPUS FACILITIES SRL (CUI 33905693) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 16 decembrie 2014, cu activitatea principală „alte servicii de cazare” (CAEN 5590).

A depus 11 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2015 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 26.598.295 lei, profit net de 2.906.027 lei, datorii de 63.096.650 lei, capitaluri proprii de 12.040.520 lei, 33 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 60 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

60

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

60 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.19 x
Îndatorare
80.94%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

26.598.295lei

Venituri totale

27.261.093lei

Rezultat net

2.906.027lei

Datorii

63.096.650lei

Capitaluri proprii

12.040.520lei

Capital de lucru

-50.829.969lei

Salariați

33

Cifră de afaceri pe salariat

806.009lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2014014573405
Data înregistrării
16 decembrie 2014

Activitate și sediu

Activitate principală
5590 — Alte servicii de cazare
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR CREAŢĂ, NR.58-60, CLADIREA C1. BIROUL NR. 1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2015–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+6,9%
Profitul, față de anul trecut
+236,9%
Creștere anuală compusă
+32,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

60clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate15.44%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.19 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate10.93%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare80.94%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință6.87%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2015–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6020152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

11 exerciții depuse, 2015–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate65.690.943lei
I2Active circulante12.266.681lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe1.418.608lei
I5Casa și conturi la bănci1.217.544lei
I6Cheltuieli în avans38.210lei

Pasiv

I7Datorii63.096.650lei
I8Venituri în avans2.858.664lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri12.040.520lei
I11Capital subscris vărsat500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă26.598.295lei
I14Venituri totale27.261.093lei
I15Cheltuieli totale23.872.982lei
I16Profit brut3.388.111lei
I18Profit net2.906.027lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați33

Indicatori · 2025

Marjă netă10,93%
Marjă brută12,74%
Rentabilitatea capitalurilor24,14%
Rentabilitatea activelor3,73%
Grad de îndatorare80,94%
Lichiditate curentă0,19
Cifră de afaceri pe salariat806.009lei
Fond de rulment-50.829.969lei

Cifra de afaceri în timp

20152025
Creștere în ultimul an
6,87%
Creștere anuală compusă
32,65%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5590 Alte servicii de cazare

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre CAMPUS FACILITIES SRL

Ce cifră de afaceri are CAMPUS FACILITIES SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 26.598.295 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.906.027 lei.
CAMPUS FACILITIES SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CAMPUS FACILITIES SRL?
11 bilanțuri, din 2015 până în 2025.
Câți angajați are CAMPUS FACILITIES SRL?
33 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CAMPUS FACILITIES SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 63.096.650 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CAMPUS FACILITIES SRL?
60 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CAMPUS FACILITIES SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CAMPUS FACILITIES SRL?
Activitatea principală este CAEN 5590 — Alte servicii de cazare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .