REMIBO FUN SRL

Activă

5611 Restaurante

REMIBO FUN SRL (CUI 33879519) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Tulcea, TULCEA, înregistrată la 9 decembrie 2014, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5611).

A depus 12 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2014 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 6.724.441 lei, profit net de 1.241.736 lei, datorii de 2.499.902 lei, capitaluri proprii de 1.242.237 lei, 27 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 77 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

77

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

77 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-2.63%
Îndatorare
65.07%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

6.724.441lei

Venituri totale

6.880.688lei

Rezultat net

1.241.736lei

Datorii

2.499.902lei

Capitaluri proprii

1.242.237lei

Capital de lucru

875.811lei

Salariați

27

Cifră de afaceri pe salariat

249.053lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2014000413368
Data înregistrării
9 decembrie 2014

Activitate și sediu

Activitate principală
5611 — Restaurante
Sediu social
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. SPITALULUI, NR.33, BL.20, ET.P

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2014–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-2,6%
Profitul, față de anul trecut
-39,5%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

77clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate32.34%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.35 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate18.47%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare65.07%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință-2.63%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2014–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA77201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

12 exerciții depuse, 2014–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate466.054lei
I2Active circulante3.375.713lei
I3Stocuri398.997lei
I4Creanțe2.670.311lei
I5Casa și conturi la bănci306.405lei
I6Cheltuieli în avans10.372lei

Pasiv

I7Datorii2.499.902lei
I8Venituri în avans110.000lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.242.237lei
I11Capital subscris vărsat400lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă6.724.441lei
I14Venituri totale6.880.688lei
I15Cheltuieli totale5.417.434lei
I16Profit brut1.463.254lei
I18Profit net1.241.736lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați27

Indicatori · 2025

Marjă netă18,47%
Marjă brută21,76%
Rentabilitatea capitalurilor99,96%
Rentabilitatea activelor32,32%
Grad de îndatorare65,07%
Lichiditate curentă1,35
Cifră de afaceri pe salariat249.053lei
Fond de rulment875.811lei

Cifra de afaceri în timp

20142025
Creștere în ultimul an
-2,63%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5611 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Tulcea

Întrebări despre REMIBO FUN SRL

Ce cifră de afaceri are REMIBO FUN SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 6.724.441 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.241.736 lei.
REMIBO FUN SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus REMIBO FUN SRL?
12 bilanțuri, din 2014 până în 2025.
Câți angajați are REMIBO FUN SRL?
27 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are REMIBO FUN SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.499.902 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are REMIBO FUN SRL?
77 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
REMIBO FUN SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are REMIBO FUN SRL?
Activitatea principală este CAEN 5611 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .