VIITORUL ÎN ROZ SRL

Activă

3811 Colectarea deşeurilor nepericuloase

VIITORUL ÎN ROZ SRL (CUI 33597658) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Şendreni Com. Şendreni, GALAŢI, înregistrată la 18 septembrie 2014, cu activitatea principală „colectarea deşeurilor nepericuloase” (CAEN 3811).

A depus 12 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2014 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.699.472 lei, profit net de 588.927 lei, datorii de 623.566 lei, capitaluri proprii de 589.167 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 87 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

87

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

87 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.23 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.699.472lei

Venituri totale

2.716.276lei

Rezultat net

588.927lei

Datorii

623.566lei

Capitaluri proprii

589.167lei

Capital de lucru

144.961lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

449.912lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J17/1030/2014
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2014001030173
Data înregistrării
18 septembrie 2014

Activitate și sediu

Activitate principală
3811 — Colectarea deşeurilor nepericuloase
Sediu social
JUD. GALAŢI, SAT ŞENDRENI COM. ŞENDRENI, STR. GHIOCELULUI, NR.13

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2014–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+23,7%
Profitul, față de anul trecut
-10,2%
Creștere anuală compusă
+44,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

87clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate48.84%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.23 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate21.82%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare51.69%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință23.74%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2014–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA87201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

12 exerciții depuse, 2014–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate437.776lei
I2Active circulante768.527lei
I3Stocuri35.153lei
I4Creanțe560.322lei
I5Casa și conturi la bănci173.052lei
I6Cheltuieli în avans6.430lei

Pasiv

I7Datorii623.566lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri589.167lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.699.472lei
I14Venituri totale2.716.276lei
I15Cheltuieli totale1.953.216lei
I16Profit brut763.060lei
I18Profit net588.927lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă21,82%
Marjă brută28,27%
Rentabilitatea capitalurilor99,96%
Rentabilitatea activelor48,82%
Grad de îndatorare51,69%
Lichiditate curentă1,23
Cifră de afaceri pe salariat449.912lei
Fond de rulment144.961lei

Cifra de afaceri în timp

20142025
Creștere în ultimul an
23,74%
Creștere anuală compusă
44,23%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea E · Apă, salubritate, gestionarea deșeurilor

3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase

Cele mai nou înregistrate în județul Galați

Întrebări despre VIITORUL ÎN ROZ SRL

Ce cifră de afaceri are VIITORUL ÎN ROZ SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.699.472 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 588.927 lei.
VIITORUL ÎN ROZ SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus VIITORUL ÎN ROZ SRL?
12 bilanțuri, din 2014 până în 2025.
Câți angajați are VIITORUL ÎN ROZ SRL?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are VIITORUL ÎN ROZ SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 623.566 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are VIITORUL ÎN ROZ SRL?
87 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
VIITORUL ÎN ROZ SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are VIITORUL ÎN ROZ SRL?
Activitatea principală este CAEN 3811 — Colectarea deşeurilor nepericuloase.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .