C & C VEST FACTORY SRL

Activă

4321 Lucrări de instalaţii electrice

C & C VEST FACTORY SRL (CUI 33577022) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă, TIMIŞ, înregistrată la 12 septembrie 2014, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii electrice” (CAEN 4321).

A depus 12 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2014 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 26.417.860 lei, profit net de 583.835 lei, datorii de 8.256.695 lei, capitaluri proprii de 2.665.769 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
72.26%
Solvabilitate
23.33%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

26.417.860lei

Venituri totale

26.819.793lei

Rezultat net

583.835lei

Datorii

8.256.695lei

Capitaluri proprii

2.665.769lei

Capital de lucru

2.023.097lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

4.402.977lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2014002122356
Data înregistrării
12 septembrie 2014

Activitate și sediu

Activitate principală
4321 — Lucrări de instalaţii electrice
Sediu social
JUD. TIMIŞ, SAT URSENI COM. MOŞNIŢA NOUĂ, STR. EFORIE, NR.11, CAM. 1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2014–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+231%
Profitul, față de anul trecut
+140%
Creștere anuală compusă
+70,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate23.33%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.25 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate2.21%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare72.26%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință231.04%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2014–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA71201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

12 exerciții depuse, 2014–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.146.613lei
I2Active circulante10.279.792lei
I3Stocuri1.193.310lei
I4Creanțe8.270.918lei
I5Casa și conturi la bănci815.564lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii8.256.695lei
I8Venituri în avans503.941lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.665.769lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă26.417.860lei
I14Venituri totale26.819.793lei
I15Cheltuieli totale26.133.835lei
I16Profit brut685.958lei
I18Profit net583.835lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă2,21%
Marjă brută2,6%
Rentabilitatea capitalurilor21,9%
Rentabilitatea activelor5,11%
Grad de îndatorare72,26%
Lichiditate curentă1,25
Cifră de afaceri pe salariat4,4 mil.lei
Fond de rulment2.023.097lei

Cifra de afaceri în timp

20142025
Creștere în ultimul an
231,04%
Creștere anuală compusă
70,59%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4321 Lucrări de instalații electrice

Cele mai nou înregistrate în județul Timiș

Întrebări despre C & C VEST FACTORY SRL

Ce cifră de afaceri are C & C VEST FACTORY SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 26.417.860 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 583.835 lei.
C & C VEST FACTORY SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus C & C VEST FACTORY SRL?
12 bilanțuri, din 2014 până în 2025.
Câți angajați are C & C VEST FACTORY SRL?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are C & C VEST FACTORY SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 8.256.695 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are C & C VEST FACTORY SRL?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
C & C VEST FACTORY SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are C & C VEST FACTORY SRL?
Activitatea principală este CAEN 4321 — Lucrări de instalaţii electrice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .