SMART LIVE EVENTS S.R.L.

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

SMART LIVE EVENTS S.R.L. (CUI 33541274) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Buşteni, PRAHOVA, înregistrată la 2 septembrie 2014, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 12 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2014 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.023.005 lei, profit net de 115.269 lei, datorii de 758.124 lei, capitaluri proprii de 976.283 lei, 14 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-17.51%
Profitabilitate
3.81%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.023.005lei

Venituri totale

3.549.898lei

Rezultat net

115.269lei

Datorii

758.124lei

Capitaluri proprii

976.283lei

Capital de lucru

214.706lei

Salariați

14

Cifră de afaceri pe salariat

215.929lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023002040298
Data înregistrării
2 septembrie 2014

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. BUŞTENI, BLD. INDEPENDENŢEI, NR.75

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2014–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-17,5%
Profitul, față de anul trecut
-83,4%
Creștere anuală compusă
+41,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate57.53%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.28 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate3.81%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare44.67%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință-17.51%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2014–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA78201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

12 exerciții depuse, 2014–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate724.287lei
I2Active circulante972.830lei
I3Stocuri81.186lei
I4Creanțe858.750lei
I5Casa și conturi la bănci32.894lei
I6Cheltuieli în avans37.290lei

Pasiv

I7Datorii758.124lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri976.283lei
I11Capital subscris vărsat960lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.023.005lei
I14Venituri totale3.549.898lei
I15Cheltuieli totale3.381.337lei
I16Profit brut168.561lei
I18Profit net115.269lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați14

Indicatori · 2025

Marjă netă3,81%
Marjă brută5,58%
Rentabilitatea capitalurilor11,81%
Rentabilitatea activelor6,79%
Grad de îndatorare44,67%
Lichiditate curentă1,28
Cifră de afaceri pe salariat215.929lei
Fond de rulment214.706lei

Cifra de afaceri în timp

20142025
Creștere în ultimul an
-17,51%
Creștere anuală compusă
41,16%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Prahova

Întrebări despre SMART LIVE EVENTS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SMART LIVE EVENTS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.023.005 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 115.269 lei.
SMART LIVE EVENTS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SMART LIVE EVENTS S.R.L.?
12 bilanțuri, din 2014 până în 2025.
Câți angajați are SMART LIVE EVENTS S.R.L.?
14 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SMART LIVE EVENTS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 758.124 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SMART LIVE EVENTS S.R.L.?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SMART LIVE EVENTS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SMART LIVE EVENTS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .