DENIMAT SERVICE SRL

Activă

0161 Activităţi auxiliare pentru producţia vegetală

DENIMAT SERVICE SRL (CUI 33538767) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Oţeleni Com. Oţeleni, IAŞI, înregistrată la 2 septembrie 2014, cu activitatea principală „activităţi auxiliare pentru producţia vegetală” (CAEN 0161).

A depus 12 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2014 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 406.218 lei, profit net de 6.813 lei, datorii de 98.810 lei, capitaluri proprii de 1.288.353 lei, 5 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-61.38%
Profitabilitate
1.68%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

406.218lei

Venituri totale

924.409lei

Rezultat net

6.813lei

Datorii

98.810lei

Capitaluri proprii

1.288.353lei

Capital de lucru

466.292lei

Salariați

5

Cifră de afaceri pe salariat

81.244lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2014001360225
Data înregistrării
2 septembrie 2014

Activitate și sediu

Activitate principală
0161 — Activităţi auxiliare pentru producţia vegetală
Sediu social
JUD. IAŞI, SAT OŢELENI COM. OŢELENI, , TARLA 28. PARCELA 1403

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2014–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-61,4%
Profitul, față de anul trecut
-97,6%
Creștere anuală compusă
+4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate124.22%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate5.72 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate1.68%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare9.53%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință-61.38%

    Cifra de afaceri a scăzut cu peste 20% față de anul anterior.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2014–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA78201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

12 exerciții depuse, 2014–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate472.061lei
I2Active circulante565.102lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe486.866lei
I5Casa și conturi la bănci78.236lei
I6Cheltuieli în avans350.000lei

Pasiv

I7Datorii98.810lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.288.353lei
I11Capital subscris vărsat1.300lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă406.218lei
I14Venituri totale924.409lei
I15Cheltuieli totale895.978lei
I16Profit brut28.431lei
I18Profit net6.813lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați5

Indicatori · 2025

Marjă netă1,68%
Marjă brută7%
Rentabilitatea capitalurilor0,53%
Rentabilitatea activelor0,66%
Grad de îndatorare9,53%
Lichiditate curentă5,72
Cifră de afaceri pe salariat81.244lei
Fond de rulment466.292lei

Cifra de afaceri în timp

20142025
Creștere în ultimul an
-61,38%
Creștere anuală compusă
3,95%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea A · Agricultură, silvicultură și pescuit

0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre DENIMAT SERVICE SRL

Ce cifră de afaceri are DENIMAT SERVICE SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 406.218 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.813 lei.
DENIMAT SERVICE SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DENIMAT SERVICE SRL?
12 bilanțuri, din 2014 până în 2025.
Câți angajați are DENIMAT SERVICE SRL?
5 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DENIMAT SERVICE SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 98.810 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DENIMAT SERVICE SRL?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DENIMAT SERVICE SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DENIMAT SERVICE SRL?
Activitatea principală este CAEN 0161 — Activităţi auxiliare pentru producţia vegetală.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .