INTER CLEAN CONSTRUCT SRL

Activă

7022 Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management

INTER CLEAN CONSTRUCT SRL (CUI 33340025) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş, BACĂU, înregistrată la 2 iulie 2014, cu activitatea principală „activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management” (CAEN 7022).

A depus 12 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2014 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 646.286 lei, profit net de 65.461 lei, datorii de 256.967 lei, capitaluri proprii de 75.391 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 72 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

72

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

72 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-19.94%
Îndatorare
77.32%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

646.286lei

Venituri totale

677.141lei

Rezultat net

65.461lei

Datorii

256.967lei

Capitaluri proprii

75.391lei

Capital de lucru

72.819lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

161.572lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J4/611/2014
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J04/611/2014
Data înregistrării
2 iulie 2014

Activitate și sediu

Activitate principală
7022 — Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
Sediu social
JUD. BACĂU, SAT HEMEIUŞ COM. HEMEIUŞ, HEMEIUŞ, STR. CĂTINEI, NR. 343

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2014–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-19,9%
Profitul, față de anul trecut
+9,6%
Creștere anuală compusă
+19,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

72clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate22.68%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.28 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate10.13%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare77.32%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință-19.94%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2014–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA72201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

12 exerciții depuse, 2014–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.572lei
I2Active circulante329.786lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe300.867lei
I5Casa și conturi la bănci28.919lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii256.967lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri75.391lei
I11Capital subscris vărsat210lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă646.286lei
I14Venituri totale677.141lei
I15Cheltuieli totale598.266lei
I16Profit brut78.875lei
I18Profit net65.461lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă10,13%
Marjă brută12,2%
Rentabilitatea capitalurilor86,83%
Rentabilitatea activelor19,7%
Grad de îndatorare77,32%
Lichiditate curentă1,28
Cifră de afaceri pe salariat161.572lei
Fond de rulment72.819lei

Cifra de afaceri în timp

20142025
Creștere în ultimul an
-19,94%
Creștere anuală compusă
19,05%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Cele mai nou înregistrate în județul Bacău

Întrebări despre INTER CLEAN CONSTRUCT SRL

Ce cifră de afaceri are INTER CLEAN CONSTRUCT SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 646.286 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 65.461 lei.
INTER CLEAN CONSTRUCT SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus INTER CLEAN CONSTRUCT SRL?
12 bilanțuri, din 2014 până în 2025.
Câți angajați are INTER CLEAN CONSTRUCT SRL?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are INTER CLEAN CONSTRUCT SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 256.967 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are INTER CLEAN CONSTRUCT SRL?
72 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
INTER CLEAN CONSTRUCT SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are INTER CLEAN CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală este CAEN 7022 — Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .