TECHNOMETER MEASUREMENT SRL

Activă

7810 Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă

TECHNOMETER MEASUREMENT SRL (CUI 33150497) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 12 mai 2014, cu activitatea principală „activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă” (CAEN 7810).

A depus 12 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2014 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.367.673 lei, profit net de 131.863 lei, datorii de 1.630.664 lei, capitaluri proprii de 1.042.277 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 82 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

82

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

82 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
61.01%
Profitabilitate
3.92%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.367.673lei

Venituri totale

3.367.733lei

Rezultat net

131.863lei

Datorii

1.630.664lei

Capitaluri proprii

1.042.277lei

Capital de lucru

1.042.277lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

561.279lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J12/1592/2014
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2014001592121
Data înregistrării
12 mai 2014

Activitate și sediu

Activitate principală
7810 — Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ROMUL LADEA, NR.23, CORP C1. BIROU NR.4

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2014–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+34,8%
Profitul, față de anul trecut
-71,5%
Creștere anuală compusă
+69,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

82clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate38.99%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.64 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate3.92%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare61.01%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință34.81%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2014–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA82201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

12 exerciții depuse, 2014–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante2.672.941lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe482.300lei
I5Casa și conturi la bănci2.190.641lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.630.664lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.042.277lei
I11Capital subscris vărsat420lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.367.673lei
I14Venituri totale3.367.733lei
I15Cheltuieli totale3.210.677lei
I16Profit brut157.056lei
I18Profit net131.863lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă3,92%
Marjă brută4,66%
Rentabilitatea capitalurilor12,65%
Rentabilitatea activelor4,93%
Grad de îndatorare61,01%
Lichiditate curentă1,64
Cifră de afaceri pe salariat561.279lei
Fond de rulment1.042.277lei

Cifra de afaceri în timp

20142025
Creștere în ultimul an
34,81%
Creștere anuală compusă
69,67%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre TECHNOMETER MEASUREMENT SRL

Ce cifră de afaceri are TECHNOMETER MEASUREMENT SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.367.673 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 131.863 lei.
TECHNOMETER MEASUREMENT SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TECHNOMETER MEASUREMENT SRL?
12 bilanțuri, din 2014 până în 2025.
Câți angajați are TECHNOMETER MEASUREMENT SRL?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TECHNOMETER MEASUREMENT SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.630.664 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TECHNOMETER MEASUREMENT SRL?
82 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TECHNOMETER MEASUREMENT SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TECHNOMETER MEASUREMENT SRL?
Activitatea principală este CAEN 7810 — Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .