PRO LOOK STYLE CLUB SRL

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

PRO LOOK STYLE CLUB SRL (CUI 32966595) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Târgu Cărbuneşti, GORJ, înregistrată la 24 martie 2014, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 12 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2014 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.295.678 lei, profit net de 135.441 lei, datorii de 511.064 lei, capitaluri proprii de 397.556 lei, 10 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 82 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

82

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

82 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.17 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.295.678lei

Venituri totale

2.306.823lei

Rezultat net

135.441lei

Datorii

511.064lei

Capitaluri proprii

397.556lei

Capital de lucru

86.012lei

Salariați

10

Cifră de afaceri pe salariat

229.568lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J18/182/2014
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2014000182181
Data înregistrării
24 martie 2014

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. GORJ, ORŞ. TÂRGU CĂRBUNEŞTI, STR. MERILOR, NR.1, CAMERA 2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2014–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+18,8%
Profitul, față de anul trecut
+380%
Creștere anuală compusă
+49,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

82clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate43.75%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.17 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate5.9%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare56.25%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință18.84%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2014–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA82201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

12 exerciții depuse, 2014–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate311.544lei
I2Active circulante597.076lei
I3Stocuri264.434lei
I4Creanțe283.059lei
I5Casa și conturi la bănci49.583lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii511.064lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri397.556lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.295.678lei
I14Venituri totale2.306.823lei
I15Cheltuieli totale2.156.301lei
I16Profit brut150.522lei
I18Profit net135.441lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați10

Indicatori · 2025

Marjă netă5,9%
Marjă brută6,56%
Rentabilitatea capitalurilor34,07%
Rentabilitatea activelor14,91%
Grad de îndatorare56,25%
Lichiditate curentă1,17
Cifră de afaceri pe salariat229.568lei
Fond de rulment86.012lei

Cifra de afaceri în timp

20142025
Creștere în ultimul an
18,84%
Creștere anuală compusă
49,87%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre PRO LOOK STYLE CLUB SRL

Ce cifră de afaceri are PRO LOOK STYLE CLUB SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.295.678 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 135.441 lei.
PRO LOOK STYLE CLUB SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus PRO LOOK STYLE CLUB SRL?
12 bilanțuri, din 2014 până în 2025.
Câți angajați are PRO LOOK STYLE CLUB SRL?
10 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are PRO LOOK STYLE CLUB SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 511.064 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are PRO LOOK STYLE CLUB SRL?
82 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
PRO LOOK STYLE CLUB SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are PRO LOOK STYLE CLUB SRL?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .