LOGISTICS SERV SRL

Activă

8121 Activităţi generale de curăţenie a clădirilor

LOGISTICS SERV SRL (CUI 32927839) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Arad, ARAD, înregistrată la 17 martie 2014, cu activitatea principală „activităţi generale de curăţenie a clădirilor” (CAEN 8121).

A depus 12 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2014 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 5.590.921 lei, profit net de 66.158 lei, datorii de 2.855.397 lei, capitaluri proprii de 74.253 lei, 53 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 48 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

48

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

48 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
97.47%
Solvabilitate
2.53%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

5.590.921lei

Venituri totale

5.613.217lei

Rezultat net

66.158lei

Datorii

2.855.397lei

Capitaluri proprii

74.253lei

Capital de lucru

-215.081lei

Salariați

53

Cifră de afaceri pe salariat

105.489lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2014000299023
Data înregistrării
17 martie 2014

Activitate și sediu

Activitate principală
8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Sediu social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. TUBEROZEI, NR.15

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2014–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+118,5%
Profitul, față de anul trecut
-87,6%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

48clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate2.53%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.92 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate1.18%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare97.47%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință118.51%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2014–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA48201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

12 exerciții depuse, 2014–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate289.334lei
I2Active circulante2.640.316lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe2.174.739lei
I5Casa și conturi la bănci465.577lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii2.855.397lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri74.253lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă5.590.921lei
I14Venituri totale5.613.217lei
I15Cheltuieli totale5.336.912lei
I16Profit brut276.305lei
I18Profit net66.158lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați53

Indicatori · 2025

Marjă netă1,18%
Marjă brută4,94%
Rentabilitatea capitalurilor89,1%
Rentabilitatea activelor2,26%
Grad de îndatorare97,47%
Lichiditate curentă0,92
Cifră de afaceri pe salariat105.489lei
Fond de rulment-215.081lei

Cifra de afaceri în timp

20142025
Creștere în ultimul an
118,51%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre LOGISTICS SERV SRL

Ce cifră de afaceri are LOGISTICS SERV SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 5.590.921 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 66.158 lei.
LOGISTICS SERV SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LOGISTICS SERV SRL?
12 bilanțuri, din 2014 până în 2025.
Câți angajați are LOGISTICS SERV SRL?
53 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LOGISTICS SERV SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.855.397 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LOGISTICS SERV SRL?
48 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LOGISTICS SERV SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LOGISTICS SERV SRL?
Activitatea principală este CAEN 8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .