PRIM LINE CARE SRL

Activă

9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

PRIM LINE CARE SRL (CUI 32869690) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Timişoara, TIMIŞ, înregistrată la 4 martie 2014, cu activitatea principală „activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur” (CAEN 9623).

A depus 12 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2014 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.567.768 lei, profit net de 18.407 lei, datorii de 167.124 lei, capitaluri proprii de 1.233.697 lei, 12 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 82 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

82

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

82 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
1.17%
Tendință
-9.72%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.567.768lei

Venituri totale

1.822.306lei

Rezultat net

18.407lei

Datorii

167.124lei

Capitaluri proprii

1.233.697lei

Capital de lucru

192.660lei

Salariați

12

Cifră de afaceri pe salariat

130.647lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2014000557356
Data înregistrării
4 martie 2014

Activitate și sediu

Activitate principală
9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur
Sediu social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. TUDOR ARGHEZI, NR.10

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2014–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-9,7%
Profitul, față de anul trecut
-77,4%
Creștere anuală compusă
+25,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

82clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate88.35%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.15 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate1.17%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare11.97%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință-9.72%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2014–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA82201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

12 exerciții depuse, 2014–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.036.669lei
I2Active circulante359.784lei
I3Stocuri13.102lei
I4Creanțe118.434lei
I5Casa și conturi la bănci228.248lei
I6Cheltuieli în avans4.368lei

Pasiv

I7Datorii167.124lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.233.697lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.567.768lei
I14Venituri totale1.822.306lei
I15Cheltuieli totale1.799.444lei
I16Profit brut22.862lei
I18Profit net18.407lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați12

Indicatori · 2025

Marjă netă1,17%
Marjă brută1,46%
Rentabilitatea capitalurilor1,49%
Rentabilitatea activelor1,32%
Grad de îndatorare11,97%
Lichiditate curentă2,15
Cifră de afaceri pe salariat130.647lei
Fond de rulment192.660lei

Cifra de afaceri în timp

20142025
Creștere în ultimul an
-9,72%
Creștere anuală compusă
25,12%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

Cele mai nou înregistrate în județul Timiș

Întrebări despre PRIM LINE CARE SRL

Ce cifră de afaceri are PRIM LINE CARE SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.567.768 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 18.407 lei.
PRIM LINE CARE SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus PRIM LINE CARE SRL?
12 bilanțuri, din 2014 până în 2025.
Câți angajați are PRIM LINE CARE SRL?
12 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are PRIM LINE CARE SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 167.124 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are PRIM LINE CARE SRL?
82 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
PRIM LINE CARE SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are PRIM LINE CARE SRL?
Activitatea principală este CAEN 9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .