ANDERSON-KLAU SRL

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

ANDERSON-KLAU SRL (CUI 32816962) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Iaşi, IAŞI, înregistrată la 20 februarie 2014, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 12 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2014 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 899.790 lei, profit net de 3.434 lei, datorii de 866.052 lei, capitaluri proprii de 179.611 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 62 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

62

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

62 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
82.82%
Profitabilitate
0.38%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

899.790lei

Venituri totale

899.805lei

Rezultat net

3.434lei

Datorii

866.052lei

Capitaluri proprii

179.611lei

Capital de lucru

156.861lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

899.790lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J22/278/2014
Data înregistrării
20 februarie 2014

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. MOŢILOR, NR.2A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2014–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+86,7%
Profitul, față de anul trecut
-91,2%
Creștere anuală compusă
+21%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

62clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate17.18%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.18 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.38%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare82.82%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință86.71%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2014–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA62201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

12 exerciții depuse, 2014–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate22.750lei
I2Active circulante1.022.913lei
I3Stocuri940.572lei
I4Creanțe74.775lei
I5Casa și conturi la bănci7.566lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii866.052lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri179.611lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă899.790lei
I14Venituri totale899.805lei
I15Cheltuieli totale876.633lei
I16Profit brut23.172lei
I18Profit net3.434lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă0,38%
Marjă brută2,58%
Rentabilitatea capitalurilor1,91%
Rentabilitatea activelor0,33%
Grad de îndatorare82,82%
Lichiditate curentă1,18
Cifră de afaceri pe salariat899.790lei
Fond de rulment156.861lei

Cifra de afaceri în timp

20142025
Creștere în ultimul an
86,71%
Creștere anuală compusă
20,95%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre ANDERSON-KLAU SRL

Ce cifră de afaceri are ANDERSON-KLAU SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 899.790 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 3.434 lei.
ANDERSON-KLAU SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ANDERSON-KLAU SRL?
12 bilanțuri, din 2014 până în 2025.
Câți angajați are ANDERSON-KLAU SRL?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ANDERSON-KLAU SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 866.052 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ANDERSON-KLAU SRL?
62 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ANDERSON-KLAU SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ANDERSON-KLAU SRL?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .