ARCI SURVEILLANCE SOLUTIONS SRL

Activă

4321 Lucrări de instalaţii electrice

ARCI SURVEILLANCE SOLUTIONS SRL (CUI 32740970) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Botoşani, BOTOŞANI, înregistrată la 4 februarie 2014, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii electrice” (CAEN 4321).

A depus 12 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2014 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 7.278.565 lei, profit net de 1.351.021 lei, datorii de 2.558.418 lei, capitaluri proprii de 1.396.718 lei, 26 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 83 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

83

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

83 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
64.91%
Lichiditate
1.36 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

7.278.565lei

Venituri totale

7.324.328lei

Rezultat net

1.351.021lei

Datorii

2.558.418lei

Capitaluri proprii

1.396.718lei

Capital de lucru

912.883lei

Salariați

26

Cifră de afaceri pe salariat

279.945lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2014000031072
Data înregistrării
4 februarie 2014

Activitate și sediu

Activitate principală
4321 — Lucrări de instalaţii electrice
Sediu social
JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. PRIMĂVERII, NR.35

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2014–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+58,3%
Profitul, față de anul trecut
+102,8%
Creștere anuală compusă
+43,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

83clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate35.43%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.36 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate18.56%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare64.91%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință58.34%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2014–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA83201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

12 exerciții depuse, 2014–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate470.356lei
I2Active circulante3.471.301lei
I3Stocuri1.342.775lei
I4Creanțe1.717.737lei
I5Casa și conturi la bănci410.789lei
I6Cheltuieli în avans13.479lei

Pasiv

I7Datorii2.558.418lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.396.718lei
I11Capital subscris vărsat400lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă7.278.565lei
I14Venituri totale7.324.328lei
I15Cheltuieli totale5.720.712lei
I16Profit brut1.603.616lei
I18Profit net1.351.021lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați26

Indicatori · 2025

Marjă netă18,56%
Marjă brută22,03%
Rentabilitatea capitalurilor96,73%
Rentabilitatea activelor34,28%
Grad de îndatorare64,91%
Lichiditate curentă1,36
Cifră de afaceri pe salariat279.945lei
Fond de rulment912.883lei

Cifra de afaceri în timp

20142025
Creștere în ultimul an
58,34%
Creștere anuală compusă
43,22%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4321 Lucrări de instalații electrice

Cele mai nou înregistrate în județul Botoșani

Întrebări despre ARCI SURVEILLANCE SOLUTIONS SRL

Ce cifră de afaceri are ARCI SURVEILLANCE SOLUTIONS SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 7.278.565 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.351.021 lei.
ARCI SURVEILLANCE SOLUTIONS SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ARCI SURVEILLANCE SOLUTIONS SRL?
12 bilanțuri, din 2014 până în 2025.
Câți angajați are ARCI SURVEILLANCE SOLUTIONS SRL?
26 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ARCI SURVEILLANCE SOLUTIONS SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.558.418 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ARCI SURVEILLANCE SOLUTIONS SRL?
83 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ARCI SURVEILLANCE SOLUTIONS SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ARCI SURVEILLANCE SOLUTIONS SRL?
Activitatea principală este CAEN 4321 — Lucrări de instalaţii electrice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .