CLINICA TINEREŢII SRL

Activă

8622 Activităţi de asistenţă medicală specializată

CLINICA TINEREŢII SRL (CUI 32530072) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Focşani, VRANCEA, înregistrată la 29 noiembrie 2013, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă medicală specializată” (CAEN 8622).

A depus 13 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2013 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 6.138.009 lei, profit net de 827.380 lei, datorii de 1.742.270 lei, capitaluri proprii de 1.071.218 lei, 12 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 82 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

82

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

82 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
29%
Lichiditate
1.12 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

6.138.009lei

Venituri totale

6.143.355lei

Rezultat net

827.380lei

Datorii

1.742.270lei

Capitaluri proprii

1.071.218lei

Capital de lucru

214.543lei

Salariați

12

Cifră de afaceri pe salariat

511.501lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J39/634/2013
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2013000634395
Data înregistrării
29 noiembrie 2013

Activitate și sediu

Activitate principală
8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată
Sediu social
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. TINEREŢII, NR.5, DEMISOL

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2013–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+29,6%
Profitul, față de anul trecut
+21,8%
Creștere anuală compusă
+102,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

82clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate29%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.12 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate13.48%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare47.17%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință29.6%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2013–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA822013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

13 exerciții depuse, 2013–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.737.091lei
I2Active circulante1.956.813lei
I3Stocuri2.158lei
I4Creanțe1.792.858lei
I5Casa și conturi la bănci152.627lei
I6Cheltuieli în avans3.332lei

Pasiv

I7Datorii1.742.270lei
I8Venituri în avans883.748lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.071.218lei
I11Capital subscris vărsat6.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă6.138.009lei
I14Venituri totale6.143.355lei
I15Cheltuieli totale5.149.085lei
I16Profit brut994.270lei
I18Profit net827.380lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați12

Indicatori · 2025

Marjă netă13,48%
Marjă brută16,2%
Rentabilitatea capitalurilor77,24%
Rentabilitatea activelor22,4%
Grad de îndatorare47,17%
Lichiditate curentă1,12
Cifră de afaceri pe salariat511.501lei
Fond de rulment214.543lei

Cifra de afaceri în timp

20132025
Creștere în ultimul an
29,6%
Creștere anuală compusă
102,36%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8622 Activități de asistență medicală specializată

Cele mai nou înregistrate în județul Vrancea

Întrebări despre CLINICA TINEREŢII SRL

Ce cifră de afaceri are CLINICA TINEREŢII SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 6.138.009 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 827.380 lei.
CLINICA TINEREŢII SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CLINICA TINEREŢII SRL?
13 bilanțuri, din 2013 până în 2025.
Câți angajați are CLINICA TINEREŢII SRL?
12 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CLINICA TINEREŢII SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.742.270 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CLINICA TINEREŢII SRL?
82 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CLINICA TINEREŢII SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CLINICA TINEREŢII SRL?
Activitatea principală este CAEN 8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .