NATY ACCOUNTING SRL

Activă

6920 Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal

NATY ACCOUNTING SRL (CUI 32505826) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Drobeta-Turnu Severin, MEHEDINŢI, înregistrată la 22 noiembrie 2013, cu activitatea principală „activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal” (CAEN 6920).

A depus 13 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2013 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 488.081 lei, profit net de 41.152 lei, datorii de 326.841 lei, capitaluri proprii de 335.192 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 86 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

86

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

86 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.03 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

488.081lei

Venituri totale

492.831lei

Rezultat net

41.152lei

Datorii

326.841lei

Capitaluri proprii

335.192lei

Capital de lucru

8.863lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

244.041lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2013000380258
Data înregistrării
22 noiembrie 2013

Activitate și sediu

Activitate principală
6920 — Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal
Sediu social
JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. TRAIAN, NR.124

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2013–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+13,4%
Profitul, față de anul trecut
+4,9%
Creștere anuală compusă
+80,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

86clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate50.63%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.03 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate8.43%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare49.37%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință13.4%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2013–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA862013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

13 exerciții depuse, 2013–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate326.329lei
I2Active circulante335.704lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe294.154lei
I5Casa și conturi la bănci41.550lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii326.841lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri335.192lei
I11Capital subscris vărsat390lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă488.081lei
I14Venituri totale492.831lei
I15Cheltuieli totale426.529lei
I16Profit brut66.302lei
I18Profit net41.152lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă8,43%
Marjă brută13,58%
Rentabilitatea capitalurilor12,28%
Rentabilitatea activelor6,22%
Grad de îndatorare49,37%
Lichiditate curentă1,03
Cifră de afaceri pe salariat244.041lei
Fond de rulment8.863lei

Cifra de afaceri în timp

20132025
Creștere în ultimul an
13,4%
Creștere anuală compusă
80,8%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Cele mai nou înregistrate în județul Mehedinți

Întrebări despre NATY ACCOUNTING SRL

Ce cifră de afaceri are NATY ACCOUNTING SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 488.081 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 41.152 lei.
NATY ACCOUNTING SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NATY ACCOUNTING SRL?
13 bilanțuri, din 2013 până în 2025.
Câți angajați are NATY ACCOUNTING SRL?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NATY ACCOUNTING SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 326.841 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NATY ACCOUNTING SRL?
86 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NATY ACCOUNTING SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NATY ACCOUNTING SRL?
Activitatea principală este CAEN 6920 — Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .