SEROTI BREND SRL

Activă

5611 Restaurante

SEROTI BREND SRL (CUI 32477815) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Satu Mare, SATU MARE, înregistrată la 15 noiembrie 2013, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5611).

A depus 12 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2014 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 7.530.234 lei, profit net de 337.101 lei, datorii de 1.392.438 lei, capitaluri proprii de 1.413.894 lei, 30 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
4.48%
Lichiditate
1 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

7.530.234lei

Venituri totale

7.592.116lei

Rezultat net

337.101lei

Datorii

1.392.438lei

Capitaluri proprii

1.413.894lei

Capital de lucru

6.482lei

Salariați

30

Cifră de afaceri pe salariat

251.008lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2013000772309
Data înregistrării
15 noiembrie 2013

Activitate și sediu

Activitate principală
5611 — Restaurante
Sediu social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. BOBOCULUI, BL.UK22, AP.8

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2014–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+10,1%
Profitul, față de anul trecut
+108,2%
Creștere anuală compusă
+60,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate49.85%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate4.48%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare49.09%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință10.08%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2014–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA78201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

12 exerciții depuse, 2014–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.437.478lei
I2Active circulante1.398.920lei
I3Stocuri100.175lei
I4Creanțe654.288lei
I5Casa și conturi la bănci644.457lei
I6Cheltuieli în avans1.012lei

Pasiv

I7Datorii1.392.438lei
I8Venituri în avans31.078lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.413.894lei
I11Capital subscris vărsat400lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă7.530.234lei
I14Venituri totale7.592.116lei
I15Cheltuieli totale7.215.552lei
I16Profit brut376.564lei
I18Profit net337.101lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați30

Indicatori · 2025

Marjă netă4,48%
Marjă brută5%
Rentabilitatea capitalurilor23,84%
Rentabilitatea activelor11,88%
Grad de îndatorare49,09%
Lichiditate curentă1,00
Cifră de afaceri pe salariat251.008lei
Fond de rulment6.482lei

Cifra de afaceri în timp

20142025
Creștere în ultimul an
10,08%
Creștere anuală compusă
60,13%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5611 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Satu Mare

Întrebări despre SEROTI BREND SRL

Ce cifră de afaceri are SEROTI BREND SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 7.530.234 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 337.101 lei.
SEROTI BREND SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SEROTI BREND SRL?
12 bilanțuri, din 2014 până în 2025.
Câți angajați are SEROTI BREND SRL?
30 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SEROTI BREND SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.392.438 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SEROTI BREND SRL?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SEROTI BREND SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SEROTI BREND SRL?
Activitatea principală este CAEN 5611 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .