KALMIA BEAUTY & HEALTH S.R.L.

Activă

9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

KALMIA BEAUTY & HEALTH S.R.L. (CUI 32312850) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Jiu, GORJ, înregistrată la 3 octombrie 2013, cu activitatea principală „activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur” (CAEN 9623).

A depus 12 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2014 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 249.491 lei, profit net de 9.691 lei, datorii de 61.632 lei, capitaluri proprii de 89.304 lei, 5 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 86 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

86

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

86 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani
Profitabilitate
3.88%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

249.491lei

Venituri totale

323.193lei

Rezultat net

9.691lei

Datorii

61.632lei

Capitaluri proprii

89.304lei

Capital de lucru

72.492lei

Salariați

5

Cifră de afaceri pe salariat

49.898lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J18/482/2013
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2013000482183
Data înregistrării
3 octombrie 2013

Activitate și sediu

Activitate principală
9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur
Sediu social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. LALELELOR, NR.12, CONSTRUCȚIE C1, ET. P

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2014–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+89,7%
Profitul, față de anul trecut
+123,1%
Creștere anuală compusă
+25,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

86clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate59.17%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.18 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate3.88%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare40.83%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință89.69%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2014–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA86201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

12 exerciții depuse, 2014–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate16.812lei
I2Active circulante134.124lei
I3Stocuri2.667lei
I4Creanțe113.777lei
I5Casa și conturi la bănci17.680lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii61.632lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri89.304lei
I11Capital subscris vărsat150.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă249.491lei
I14Venituri totale323.193lei
I15Cheltuieli totale312.615lei
I16Profit brut10.578lei
I18Profit net9.691lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați5

Indicatori · 2025

Marjă netă3,88%
Marjă brută4,24%
Rentabilitatea capitalurilor10,85%
Rentabilitatea activelor6,42%
Grad de îndatorare40,83%
Lichiditate curentă2,18
Cifră de afaceri pe salariat49.898lei
Fond de rulment72.492lei

Cifra de afaceri în timp

20142025
Creștere în ultimul an
89,69%
Creștere anuală compusă
25,25%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre KALMIA BEAUTY & HEALTH S.R.L.

Ce cifră de afaceri are KALMIA BEAUTY & HEALTH S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 249.491 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 9.691 lei.
KALMIA BEAUTY & HEALTH S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus KALMIA BEAUTY & HEALTH S.R.L.?
12 bilanțuri, din 2014 până în 2025.
Câți angajați are KALMIA BEAUTY & HEALTH S.R.L.?
5 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are KALMIA BEAUTY & HEALTH S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 61.632 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are KALMIA BEAUTY & HEALTH S.R.L.?
86 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
KALMIA BEAUTY & HEALTH S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are KALMIA BEAUTY & HEALTH S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .