MOV MANAGEMENT SRL

Activă

9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

MOV MANAGEMENT SRL (CUI 32042985) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Braşov, BRAŞOV, înregistrată la 22 iulie 2013, cu activitatea principală „activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur” (CAEN 9623).

A depus 13 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2013 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 10.331.235 lei, profit net de 1.438.340 lei, datorii de 6.647.624 lei, capitaluri proprii de 3.713.824 lei, 31 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 85 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

85

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

85 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.17 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

10.331.235lei

Venituri totale

10.782.633lei

Rezultat net

1.438.340lei

Datorii

6.647.624lei

Capitaluri proprii

3.713.824lei

Capital de lucru

1.118.708lei

Salariați

31

Cifră de afaceri pe salariat

333.266lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2013001100080
Data înregistrării
22 iulie 2013

Activitate și sediu

Activitate principală
9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur
Sediu social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, BLD. GĂRII, NR.7, HOTEL KRONWELL. CAMERA NR.3.

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2013–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+0,1%
Profitul, față de anul trecut
+50,3%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

85clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate31.12%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.17 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate13.92%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare55.7%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință0.08%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2013–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA852013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

13 exerciții depuse, 2013–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate4.168.236lei
I2Active circulante7.766.332lei
I3Stocuri3.427.960lei
I4Creanțe4.303.648lei
I5Casa și conturi la bănci34.724lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii6.647.624lei
I8Venituri în avans1.573.120lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri3.713.824lei
I11Capital subscris vărsat600.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă10.331.235lei
I14Venituri totale10.782.633lei
I15Cheltuieli totale9.119.600lei
I16Profit brut1.663.033lei
I18Profit net1.438.340lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați31

Indicatori · 2025

Marjă netă13,92%
Marjă brută16,1%
Rentabilitatea capitalurilor38,73%
Rentabilitatea activelor12,05%
Grad de îndatorare55,7%
Lichiditate curentă1,17
Cifră de afaceri pe salariat333.266lei
Fond de rulment1.118.708lei

Cifra de afaceri în timp

20132025
Creștere în ultimul an
0,08%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

Cele mai nou înregistrate în județul Brașov

Întrebări despre MOV MANAGEMENT SRL

Ce cifră de afaceri are MOV MANAGEMENT SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 10.331.235 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.438.340 lei.
MOV MANAGEMENT SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MOV MANAGEMENT SRL?
13 bilanțuri, din 2013 până în 2025.
Câți angajați are MOV MANAGEMENT SRL?
31 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MOV MANAGEMENT SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 6.647.624 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MOV MANAGEMENT SRL?
85 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MOV MANAGEMENT SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MOV MANAGEMENT SRL?
Activitatea principală este CAEN 9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .