SURIALE SRL

Activă

9604 Activităţi de întreţinere corporală

SURIALE SRL (CUI 31628529) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Timişoara, TIMIŞ, înregistrată la 13 mai 2013, cu activitatea principală „activităţi de întreţinere corporală” (CAEN 9604).

A depus 13 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2013 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 375.446 lei, profit net de 176.856 lei, datorii de 138.706 lei, capitaluri proprii de 177.818 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 91 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

91

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

91 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.24 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

375.446lei

Venituri totale

376.067lei

Rezultat net

176.856lei

Datorii

138.706lei

Capitaluri proprii

177.818lei

Capital de lucru

33.952lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

375.446lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J35/1229/2013
Data înregistrării
13 mai 2013

Activitate și sediu

Activitate principală
9604 — Activităţi de întreţinere corporală
Sediu social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. CRAIOVA, NR.8, CAMERA 2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2013–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+29,8%
Profitul, față de anul trecut
+18,7%
Creștere anuală compusă
+28%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

91clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate56.18%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.24 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate47.11%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare43.82%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință29.8%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2013–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA912013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

13 exerciții depuse, 2013–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate143.866lei
I2Active circulante172.658lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe128.429lei
I5Casa și conturi la bănci44.229lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii138.706lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri177.818lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă375.446lei
I14Venituri totale376.067lei
I15Cheltuieli totale192.717lei
I16Profit brut183.350lei
I18Profit net176.856lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă47,11%
Marjă brută48,84%
Rentabilitatea capitalurilor99,46%
Rentabilitatea activelor55,87%
Grad de îndatorare43,82%
Lichiditate curentă1,24
Cifră de afaceri pe salariat375.446lei
Fond de rulment33.952lei

Cifra de afaceri în timp

20132025
Creștere în ultimul an
29,8%
Creștere anuală compusă
27,99%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9604 Activități de întreținere corporală

Cele mai nou înregistrate în județul Timiș

Întrebări despre SURIALE SRL

Ce cifră de afaceri are SURIALE SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 375.446 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 176.856 lei.
SURIALE SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SURIALE SRL?
13 bilanțuri, din 2013 până în 2025.
Câți angajați are SURIALE SRL?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SURIALE SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 138.706 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SURIALE SRL?
91 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SURIALE SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SURIALE SRL?
Activitatea principală este CAEN 9604 — Activităţi de întreţinere corporală.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .